X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pytanie o iui

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ebe28 Koleżanka
    Postów: 45 13

    Wysłany: 28 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie ze szpitala. Oznajmiono mi po kilku mcach badań ze nie wiedzą dlaczego nie zachodzę w ciążę. Badania w normie. Zaproponowano iui. .. nie wiem jak długo się na to czeka i ... no nic konkretnego nie powiedzieli pomimo że próbowałam wyciągnąć więcej info. Podejrzewano u mnie pcos ale doszli do wniosku ze owuluje i wszystko jest cacy. Trochę się przeraziłam jak to możliwe ze wszystko ok a w ciążę w zachodze?dziewczyny potrzebuje trochę wsparcia od was oraz info o iui ale proszę o tylko to pozytywne informacje. Bardzo dziękuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu watek o iui moze tam napisz. Wiedz ze do roku brak ciazy to normalna sprawanwiec kilka miesiecy tym bardziej. Nasuwa mi sie pytanie co to znaczy wszystko OK? Jakie badania zrobiliscie w kierunku nieplodnosci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 14:37

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 października 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ebe to się nazywa niepłodność idiopatyczna - czytaj idiotyczna niby wszystko ok, a nikt nic nie wie, ciąży nie ma

    o resztę pytaj jak sylwiaśta radzi na wątku iui

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 13:35

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ