X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Rekovelle -

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jessica87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Szukam kobiet, najlepiej w trakcie przyjmowania terapii Rekovelle. Zależy mi na informacji od osób obecnie fizycznie posiadających wstrzykiwacz. Mam parę pytań :)
    Pozdrawiam

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już po, rekovelle stosowałam w styczniu. Ale pytaj, może coś pamiętam i będę mogła Ci pomóc 😉

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1068 1721

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie, stosowałam w marcu, ale może będę mogła pomoc.

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ