X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???
Odpowiedz

Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 16 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co z rezerwą jajnikową jak tylko na jednym jajniku był wyciety jajowod i usuwane ogniska endometriozy a drugi jajnik jest piękny i zdrowy?? Mam 32 lata i jestem załamana..niedługo ide do kliniki invimed? czekam na wynik amh..

    Iza
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Was prosze o jakies informację..czy nawet jesli mam uszkodzona rezerwe na jednym jajniku to czy na tym drugim zdrowym jakias rezerwa zostanie???

    Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ