Forum Starając się z pomocą medyczną Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???
Odpowiedz

Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 lutego 2017, 11:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny co z rezerwą jajnikową jak tylko na jednym jajniku był wyciety jajowod i usuwane ogniska endometriozy a drugi jajnik jest piękny i zdrowy?? Mam 32 lata i jestem załamana..niedługo ide do kliniki invimed? czekam na wynik amh..

  Iza
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 lutego 2017, 12:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Bardzo Was prosze o jakies informację..czy nawet jesli mam uszkodzona rezerwe na jednym jajniku to czy na tym drugim zdrowym jakias rezerwa zostanie???

  Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego