Forum Starając się z pomocą medyczną Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???
Odpowiedz

Rezerwa jajnikowa po usunieciu jajowodu i ognisk endometriozy na jajniku???

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 lutego 2017, 11:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny co z rezerwą jajnikową jak tylko na jednym jajniku był wyciety jajowod i usuwane ogniska endometriozy a drugi jajnik jest piękny i zdrowy?? Mam 32 lata i jestem załamana..niedługo ide do kliniki invimed? czekam na wynik amh..

  Iza
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 lutego 2017, 12:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Bardzo Was prosze o jakies informację..czy nawet jesli mam uszkodzona rezerwe na jednym jajniku to czy na tym drugim zdrowym jakias rezerwa zostanie???

  Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego