X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną "Rozmyte" endometrium
Odpowiedz

"Rozmyte" endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ogólnie staramy się o dziecko 5 lat, po drodze były dwie obumarłe ciąże. Od pół roku jestem pod opieką lekarza, który monitoruje moje stymulowane cykle. Na ostatniej wizycie stwierdził,że moim problemem jest endometrium, które jest nieadekwatne do dnia cyklu, określił je jako rozmyte i nie potrafił powiedzieć czy jest za młode czy za stare do danego dnia cyklu. Czy któraś miała podobnie? Proszę napiszcie, lekarz twierdzi, że nic z tym nie może zrobić a czas ucieka.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest naprawdę temat na osobny wątek?
    Zajrzyj do 35+ lub 35+ starające się o pierwsze dziecko. Tam uzyskasz porady. I zmien lekarza jeżeli nie potrafi określić w jakim stanie jest endometrium.

    anna maria lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem zapytaj na https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje,3.html

    tam jest już wątek o endometrium i więcej osób tam się udziela
    np. https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/cienkie-endometrium,8581.html

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi a Ty mogłabyś być milsza i bardziej wyrozumiała dla nowych osób

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    moremi a Ty mogłabyś być milsza i bardziej wyrozumiała dla nowych osób
    Co takiego niemiłego napisałam?
    Chyba zwyczajnie się czepiasz.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny
    Przykro mi, że zrobiło się trochę niesympatycznie. Może i są podobne wątki jednak nigdzie nie znalazłam problemu podobnego do mojego, dodam,że nie jestem tu taka nowa, jedynie niezbyt się udzielam. Faktycznie jeśli "przekopię" różne tematy to może znajdę coś na mój problem ale podane wątki są ogromnie rozbudowane. Natomiast zmiana lekarza w moim mieście to nie taka prosta sprawa bo to jedyny od niepłodności.
    Pozdrawiam wszystkie staraczki.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Dziewczyny
    Przykro mi, że zrobiło się trochę niesympatycznie. Może i są podobne wątki jednak nigdzie nie znalazłam problemu podobnego do mojego, dodam,że nie jestem tu taka nowa, jedynie niezbyt się udzielam. Faktycznie jeśli "przekopię" różne tematy to może znajdę coś na mój problem ale podane wątki są ogromnie rozbudowane. Natomiast zmiana lekarza w moim mieście to nie taka prosta sprawa bo to jedyny od niepłodności.
    Pozdrawiam wszystkie staraczki.
    Nie w tym rzecz czy sa wątki z tym samym problemem. Warto zapytać w wątku gdzie dziewczyny się udzielają, bo tam skupiaja się osoby "specjalizujace się" w danym problemie. Reni podała link do konkretnego wątku, więc spokojnie możesz tam zapytac. Tutaj masz marne szanse, ze zajrzą jakies specjalistki. To tylko tyle. Nikt nie miał nic złego na myśli i nie wydaje mi się, by słowa, ktore padły byly obraźliwe. Nadal twierdzę, ze powinnas poszukać innego lekarza, bo informacja, którą przekazał nic nie wnosi i świadczy o jego niekompetencji. Lekarz nie powinien używać określenia "rozmyte".

    anna maria lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znana już jest przyczyna rozmytego endometrium ;)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ