X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rzeszów- szpital na Lwowskiej
Odpowiedz

Rzeszów- szpital na Lwowskiej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WysokiLas Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 października 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was korzystała/brała udział lub wie cokolwiek na temat Referencyjnego Ośrodka Diagnostyki i Terapii Niepłodności w Rzeszowie w szpitalu nr 2? Na ich stronie za wiele informacji nie ma, nie wiem czy jest w ogóle sens tam dzwonić, czy nadal przyjmują (program skierowany miał być do 500 par w regionie) i czy warto? :-) ktoś coś?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 października 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam że wojewódzki na Szopena ma ten program. Jedna z dziewczyn u nas na wątku pisała o tym programie , ale nie zorientowałam się jeszcze co i jak a też mnie ciekawi

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 października 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A faktycznie źle w nocy przeczytałam .
    KattQ wrote:
    Lista ośrodków referencyjnych leczących niepłodność w ramach NFZ:
    Wyłonione ośrodki referencyjne to:

    Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
    Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi,
    Instytut Matki i Dziecka w Warszawie,
    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu,
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku,
    Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w Poznaniu,
    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr.1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie,
    Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.,
    Szpital Uniwersytecki w Krakowie,
    Szpital Uniwersytecki Nr.2 im. Dr. Jana Biziela w Bydgoszczy,
    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. dr. W. Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie,
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu,
    Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu,
    Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach,
    Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie,
    Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku.
    Jakbyś się czegoś dowiedziała napisz coś więcej proszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ