X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Skrobanie kanału szyjki macicy i jamy macicy.
Odpowiedz

Skrobanie kanału szyjki macicy i jamy macicy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:29

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 9 października 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana śpisz więc nic nie czujesz :). Diagnostyczna histeroskopia oznacza że raczej nikt niczego się tam złego nie spodziewa więc nikt lyzeczkowsc nie będzie. :) jedynie pobiora wycinek do badania histopatologicznego. Po zabiegu możesz trochę krwawic a nie musisz :) ja krwawilam ok 5 dni. Ból podobny do miesiaczkowego. A do zabiegu masz drzemke...

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 9 października 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć aby histeroskopie i usunięcie polipa okazało się jeszcze mi lyzeczkowali szyjke. Na zabieg spałam A po czułam ostry bol przez 15 min potem usnelam i już było ok

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:29

  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 10 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą łyżeczkować przy okazji histero, zależy co badanie pokaże ;) Ja dzisiaj miałam samą histeroskopię bez znieczulenia :) ale podobno dlatego, że sprzęt jakiś inny i cienki i lekarz zdecydował się robić na żywca... trochę bolało ale do przeżycia.
    Co do łyżeczkowania to już w pełnej narkozie się robi i nie boli, po można czuć dyskomfort i plamić dość długo. Nic strasznego i nie ma czego się bać :)

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ