X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Skutki uboczne po gonapeptyl
Odpowiedz

Skutki uboczne po gonapeptyl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Insomnia Koleżanka
    Postów: 35 17

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z dziewczyn miała skutki uboczne po gonapeptylu? Ja po 5- 6 dawce zareagowałam wysokim ciśnieniem krwi i przerazliwym bólem głowy. Ból był taki że uniemożliwiał całkowicie funkcjonowanie i nie reagował absolutnie na żadne leki przeciwbólowe. Gonapeptyl odstawiłam natychmiast, bok ustąpił po dwóch dniach. Lekarz w takich okolicznościach nie widzi wyjścia tylko krótki protokół bez gonapeptylu. Czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją?

    Endometrioza 3 stopnia
    Początek starań 2010 r.
    8.2014 r.- pierwsza procedura in vitro, udana
    Mój kochany synuś ma już 3 latka
    10.2017-crio, nieudane☹
    03.2018- początek drugiej i ostatniej procedury
    29.03.- start
  • Nat_88 Koleżanka
    Postów: 154 18

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam identyczne objawy, tylko brałam jeszcze encorton, po którym można się czuć tak samo. Leki zostały, tylko w mniejszych dawkach. Jeśli dobrze pamiętam, gonapeptyl o 1/3 pod koniec. Wszystko przeszło.

    Hashimoto
    Podwyższona prolaktyna


    11.2016 cb
    01.2018 ICSI :(
    29.05.2018 crio :(
    29.11.2018 crio :(
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insomnia wrote:
    Czy któraś z dziewczyn miała skutki uboczne po gonapeptylu? Ja po 5- 6 dawce zareagowałam wysokim ciśnieniem krwi i przerazliwym bólem głowy. Ból był taki że uniemożliwiał całkowicie funkcjonowanie i nie reagował absolutnie na żadne leki przeciwbólowe. Gonapeptyl odstawiłam natychmiast, bok ustąpił po dwóch dniach. Lekarz w takich okolicznościach nie widzi wyjścia tylko krótki protokół bez gonapeptylu. Czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją?
    Ja podczas brania gonapeptylu miałam silne bóle głowy kilka razy i też tabletki niespecjalnie pomagały, ale jakoś to przetrwałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam menopauzę - 2 noce nie spałam.. uderzenia gorąca, poty, palpitacje, kręcenie w głowie, ból głowy.
    Nie byłam w stanie funkcjonować :( polepszyło się po włączeniu gonad.

  • sarahjoea Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie, szukałam właśnie takich informacji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam.zawroty glowy i chyba.zaburzone widzenie, właściwie to.trudno mi.określić co mi jest nawet, dziwnie sie.czuje :( i teraz nie.wiem.czy.to po gonapeptylu czy moze nadmiar jakis witamin. Mial ktoś tak może ?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 25 września 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrzucam.

    WannaBe lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa może boleć. Mnie bolała pierwszy tydzień. Ale fajne jest to że w sumie troszkę boli tylko pierwszy zastrzyk, kolejne już jakby nie. I kosztuje 3.5. ogólnie lepszy gonapeptyl niż cetrotide które kosztuje 75zl za sztukę i bardzo boli bo ma igłę na pół metra ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ