Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną SŁABEJ KLASY ZARODKI.
Odpowiedz

SŁABEJ KLASY ZARODKI.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiaw183 Koleżanka
    Postów: 104 11

    Wysłany: 14 września 2022, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WCZORAJ MIAŁAM 3 kriotransfer. Podane zostały 2 ostatnie zarodki bardzo słabej klasy 3.3 i 6.3 ..Za moją zgodą podpisaną bo nie dają im szans dużych. DOKŁADNIE 7% ,,4 doba ,a one SŁABO się dzieliły ,wręcz zaczęły stawać w miejscu.Czy któraś z Was miała taką sytuację i zakończyła się pozytywnie.?

  • BBnowa Ekspertka
    Postów: 136 377

    Wysłany: 14 września 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaw183 wrote:
    WCZORAJ MIAŁAM 3 kriotransfer. Podane zostały 2 ostatnie zarodki bardzo słabej klasy 3.3 i 6.3 ..Za moją zgodą podpisaną bo nie dają im szans dużych. DOKŁADNIE 7% ,,4 doba ,a one SŁABO się dzieliły ,wręcz zaczęły stawać w miejscu.Czy któraś z Was miała taką sytuację i zakończyła się pozytywnie.?

    Ja miałam podobny przypadek.
    Mój 2 transfer (3 procedura inv) a przed samym transferem lekarz mówi mi że mamy bardzo slaby zarodek (5 dniowy) a ja jeszcze mam hiperstymulację więc najlepiej byłoby odroczyć transfer ale zarodek jest tak slaby ze nie przetrwa rozmrozenia.... po konsultacji z nami i z drugim lekarzem podjęliśmy decyzję o transferze bo jedyna szansa na rozwój zarodek ma tylko u mnie.
    Teraz ten zarodek jest zdrowym 2,5 latkiem.

    Uważam że zawsze najlepsze warunki to są te w macicy a nie w laboratorium choćby nie wiem jak było nowoczesne.
    Szansa na ciążę jest jeśli jest transfer a klasa zarodkow to jak to powiedział mój lekarz to tylko ocena embriologa a natura i tak wie swoje i każdy zarodek jest cenny.

    Po transferze masz 7% jak piszesz ale bez transferu nie masz ich wcale.

    Ja trzymam mocno kciuki✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2022, 12:17

    Ezola lubi tę wiadomość

    Starania ponad 4 lata
    1 próba in vitro- 12.2018 krótki protokół punkcja- 6 komórek, 0 zaplodnonych😭
    2 próba in vitro - 02.2019 krótki protokół punkcja 7 komorek, 1 zarodek, beta 12dpt 3,2 😭
    3 próba in vitro - długi protokół, 29.05.19 punkcja 10 komórek, zaplodnine 2, do blastocysta wytrwale tylko 1 bardzo slaby, transfer 03.06.2019
    8dpt - beta 59,9
    11dpt- beta 225,61
    14dpt - beta 789,7
    30dpt - mamy ❤
    20.02.2020- zobaczyłam i przytuliłam pierwszy raz synka🤗
    Wracamy do starań o rodzeństwo
    05.2022 wizyta i rozpoczęcie procedury
    27.06.2022 punkcja, 10 🥚
    30.06.2022 transfer 3 dniowego zarodka
    8dpt - beta >2😭
    02.08.22 zaczynamy 2 procedurę, zmiana z menopur na gonal-f- będzie lepiej?
    29.08.22 punkcja - pobrane 12 ✊️
    01.09.22 transfer 2x3dniowców
    11dpt- beta 49,5 ✊️
    14 dpt 119,7 ✊️
    16 dpt 225,6✊️
    18 dpt 664,3✊️
    27.09- USG jeszcze nie ma serduszka😵‍💫
    30.09 USG jest jedno❤️
    13.11.22 straciłam cię💔🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ