X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną śluz podczas brania duphastonu i bromergonu
Odpowiedz

śluz podczas brania duphastonu i bromergonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, biore bromergon i duphaston na wywołanie okresu. Dziś zaobserowowałam biały rozciągliwy śluz dający uczucie wilgoci. Czy mozliwe żeby był to śluz płodny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostepnij wykres, zobaczymy.

  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadze wykresu bo za bardzo nie wiem jak, jestem po poronieniu i jeszcze nie dostałam okresu, na dodatkem mam wysoką prlaktyne i biore własnie te leki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ