Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną spironol a testosteron
Odpowiedz

spironol a testosteron

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sunmoon Koleżanka

Wysłany: 19 marca 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? dostałam go na obniżenie testosteronu, bo blokuje mi owulacje. Dziwne, ale ginekolog kazała mi go brać dopiero po owulacji, przez 10 dni. Może wiecie, jak długo trzeba czekać na efekty?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 marca 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam przez 30dni...u mnie efektem było zmniejszenie niechcianych włosków ipt., ale gin kazał mi odstawić jeżeli chcę starać się o dzidzię....to pewnie dlatego kazała Ci brać po owulacji przez 10dni, żeby nic nie zepsuć jeszcze bardziej....

• sunmoon Koleżanka

Wysłany: 19 marca 2014, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Malenq! boje się, ze znów ten cykl będzie stracony, pewnie o owulce mogę zapomnieć:/

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 marca 2014, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też stracony, ale nic to OBY dożyć kolejnego ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ