X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną spóźnienie okresu przez euthyrox?
Odpowiedz

spóźnienie okresu przez euthyrox?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy to możliwe żeby od zbyt wysokiej dawki leku spóźniał mi się okres?
    Dodam że od zawsze miałam regularnie, co do dnia, teraz spóźnia mi się juz 5 dzień i nie wiem o co chodzi :S niby piersi mnie pobolewają, wczoraj mierzyłam temp. jest podwyższona, więc niby jestem przed okresem, ale skąd to spóźnienie?

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 4 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale opóźniła Ci się owulacja, czy przedłuża CI się faza wyższych temperatur?

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedłuża mi się czas kiedy temp są wyższe bo mam cały czas na poziomie 37,1 , robiłam test w pierwszy dzien spodziwanej miesiaczki i negatywny

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 4 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz już dni podwyższonych temperatur? Generalnie do 16 dni fazy lutealnej mieści się w normie. 18 dni na 100% oznacza ciążę.
    Bierzesz luteinę lub duphaston?

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp są podwyższone na pewno dłużej niz 18 dni... ale test wyszedł negatywny, i moja pani doktor powiedziała że mój pęcherzyk jest bardzo malutki... nie biorę żadnego z tych leków, jutro mija tydzień spóźnienia miesiączki, zrobię drugi test, Boże gdyby się udało.... to byłby cud....

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 5 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm a jesteś pewna swoich pomiarów? Mierzysz o stałej porze, z dokładnością do 2 miejsc po przecinku? Może miałaś jakąś infekcję lub inne zakłócenie które wyglądało na skok temperatury a w rzeczywistości przesunęło Ci owulację?

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wiadomo w prawdziwym życiu cuda się nie zdarzają, tak i ja byłam głupia licząc na cud.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:35

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ