Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Spray LENZETTO
Odpowiedz

Spray LENZETTO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Bylam dzisiaj u swojego gina, przepisal mi Clo na stymulacje owu i gdy zobaczyl ze moje endo wynosi tylko 8mm to powiedzial ze wszedl na rynek jakis areozol z estrogenem ktory pomaga w przyroscie endo. Mowil mi ze to jest dla kobiet po menopalzie ale mk tez go przepisze. Czy ktoras z Was miala taki spray?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie wie?

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 9 października 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o niczym takim :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam ten aerozol, w 12dc moje endo wynosiło 16mm a w 15dc tylko 12,5mm i ten aerozol ma poprawić jakoś to endo

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja biorę od tego cyklu - obecnie mój 13 dc, wczoraj byłam na podglądzie - endo 6 mm - a takie zazwyczaj miewałam w poprzednich cyklach w II fazie (o ile można o niej mówić w cyklach bezowulacyjnych). Z tym że narazie nie mam CLO.
    Mam brać 1 dawkę non stop bez przerwy do końca opakowania.

    Powiedz mi, jak lekarz zalecił ci dawkowanie - razem z CLO, po, przed?

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam clo w tym cyklu tylko Lamette, to samo działanie dawkowanie od 3-7dc.. I tak jak pisałam wyżej w 12dc było za grube 16mm a w 15dc zmalalo do 12,5mm więc od 15dc biorę aerozol 2x2 ale w sumie nie powiedział mi gin do kiedy..

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ