X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną sprzedam clostilbegyt, menopur, duphaston, luteina, neoparin, gonal
Odpowiedz

sprzedam clostilbegyt, menopur, duphaston, luteina, neoparin, gonal

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, zostały mi leki po ciąży których już nie wykorzystam, a miałam duży zapas, więc może akurat któraś potrzebuje :)

    Clostilbegyt 50 mg nowy - ważny do 09/2024 - Zastrzyk Sprzedam 7 opakowań, cena 25 zł za opakowanie.

    Menopur 600 + 600 ważny do 08/2022
    nowy, cena 330 zl za opakowanie ( mam 3)

    Duphaston 10mg nowy data ważności 05.2024 cena 20zł (1 opakowanie) - mam 5 opakowań

    Luteina 100mg 21 tabletek dopochwowych z aplikatorem, ważna do 03/2023 cena 100zł za opakowanie (mam 6)

    Neoparin 0.4 ważny do 08/2023, cena za opakowanie 45 zł (mam 4 nowe)

    Gonal F 900 pen ważny do 11/2022, cena 400 zl nowy za opakowanie (mam 3)

    Dostawa Inpost 13 zł, zainteresowane dziewczyny prosiłabym o różne zapytania itp. na email: [email protected] ,
    leki które muszą być przechowywane w zimnie wysyłam w torbie termicznej (+ 10 zl)

    Pati012, Kares01 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Pati012 lubi tę wiadomość

  • Pati012 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałam emaila :)

  • zanaaa Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do odsprzedania Neoparin 0,4 x 5 paczek

    Opakowanie po 65 zł.
    Gliwice , Katowice , Zabrze

    [email protected]

  • Pandusia11 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,czy ktoś ma do sprzedania clostillbegyst? Mój email to [email protected]

  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 6 lutego 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię clostilbegyt

    [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ