X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam Femoston Mite
Odpowiedz

Sprzedam Femoston Mite

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula2345 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 marca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzedam Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 12/2025

  • aniusia12 Koleżanka
    Postów: 89 6

    Wysłany: 1 marca, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula2345 wrote:
    sprzedam Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 12/2025
    Hej jaka cena? Jestem zainteresowana
    Daj znać [email protected]

  • ewap Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 marca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, aktualne?

  • Celina1245 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 18 marca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam również do sprzedania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 08/2025

    Zmieniono mi lek na inny i zostały mi 2 opakowania. Cena za 2 opakowani - 50 zl.

    ewap lubi tę wiadomość

  • ewap Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 marca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, czyli ma Pani do sprzedania 2 opakowania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg
    proszę pisać na maila prywatnego
    [email protected]
    pozdr. ep

  • Marcucha 12 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 19 marca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula2345 wrote:
    sprzedam Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 12/2025
    Napisałam wczoraj że odkupię dziewczyny piszą i brak kontaktu, wysłałam zaproszenie do znajomych , po co ogłaszać jak się nie odpowiada. Napisz [email protected]

  • ewap Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 marca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina1245 wrote:
    Mam również do sprzedania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 08/2025

    Zmieniono mi lek na inny i zostały mi 2 opakowania. Cena za 2 opakowani - 50 zl.

    ok, czyli ma Pani do sprzedania 2 opakowania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg
    proszę pisać na maila prywatnego
    [email protected]
    pozdr. ep

  • Marcucha 12 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 19 marca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula2345 wrote:
    sprzedam Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 12/2025
    Odkupię o ile to możliwe
    Kontakt [email protected]

  • ewap Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 marca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina1245 wrote:
    Mam również do sprzedania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 08/2025

    Zmieniono mi lek na inny i zostały mi 2 opakowania. Cena za 2 opakowani - 50 zl.

  • ewap Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina1245 wrote:
    Mam również do sprzedania Femoston mite, 1 mg , 1 mg + 10 mg , 28 tabletek powlekanych- 2 opakowania, nowe, nieotwarte, ważne do 08/2025

    Zmieniono mi lek na inny i zostały mi 2 opakowania. Cena za 2 opakowani - 50 zl.

    Proszę o info. :)
    [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ