X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam Luteina
Odpowiedz

Sprzedam Luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anilek92 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 4 listopada 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Wiem że Luteina jest darmowe dla kobiet w ciąży.
    Niestety nie mam paragonu bo były kupione dla osób starające o dziecko i normalnie płaciłam. Szkoda że wyrzuciłam paragonu.
    Mam 3 op nowe + 17 dodatkowe do sprzedania
    Może ktoś potrzebuje.

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 28 listopada 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam LUTEINĘ dopochwową adamed:

    200mg - 10 opakowań wszystko z długą datą ważności; 45/op

    100mg 5 opakowań, długa data ważności;45/op

    RYBELSUS 5g i 7g do wazne do 10.23 oraz 06.24

    kontakt: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ