X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam Miovelia Pro, Equoral
Odpowiedz

Sprzedam Miovelia Pro, Equoral

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Śliwka Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 12 maja 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Mam na sprzedaż nowe opakowanie Miovelli Pro oraz nowe Equoral 25 mg. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.

  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 307 146

    Wysłany: 13 maja 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zainteresowana wysłałam zaproszenie

  • Śliwka Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 13 maja 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania2010 wrote:
    Hej zainteresowana wysłałam zaproszenie
    Przyjęłam i napisałam wiadomość:)

  • Śliwka Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 14 maja 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka wrote:
    Przyjęłam i napisałam wiadomość:)
    Otrzymałaś wiadomość? Bo nie jestem pewna. Możesz dać znać?

  • Śliwka Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 15 maja 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oferta dalej aktualna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ