X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam PROLUTEX 25 mg.
Odpowiedz

Sprzedam PROLUTEX 25 mg.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna904 Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 9 września 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na zbyciu prolutex 25 mg- data ważności do 2022 roku i do 2023 roku.
    1 opakowanie -90 zł
    Przy 5 opakowaniach - wysyłka gratis.

    Zapraszam na prv
    Albo meila [email protected]

  • Monia82 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Napisałam do Pani maila w sprawie Prolutexu 25 mg, czy ma Pani jeszcze dostępny? bardzo potrzebuję 2 opakowania, proszę o jakikolwiek kontakt. Dziękuje:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ