Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Grażka1985 Przyjaciółka
    Postów: 100 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie zrobić histeroskopie z cd 138 i cd 36 pewnie skierownaia nie da mi nikt do.kogo nie.jestem.zapisana a jak.prywatnie to.do.kogo

  • Go0cha Autorytet
    Postów: 343 247

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Gdzie polecacie zapisac się na monitoring cyklu, aby byl termin za kilka dni w godzinach wieczornych od 18?
    Pani Kogut przyjmuje prywatnie w Łańcucie, zajmuje się też monitoringiem i ona właśnie późnym popołudniem i wieczorami przyjmuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2025, 11:56

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 630 370

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Pani Kogut przyjmuje prywatnie w Łańcucie, zajmuje się też monitoringiem i ona właśnie późnym popołudniem i wieczorami przyjmuje
    Dziękuję, niestety Łańcut to dla mnie za daleko, nie mam auta :/ a w Rzeszowie, gdzie polecasz? Byłam w tym cyklu w Galenie i było ok, ale bardzo szybko zbadal niecale 5 minut i po monicie, takie trochę taśmowe podejście, bez szczegółów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2025, 23:06

    👦On 29l.
    - podstawowe wyniki nasienia, HBA, DFI ✅
    - posiew e.coli -> czysto (02.2025) ✅

    👩 Ona 31l.
    - bolesne stosunki ❌
    - AMH 0,85 (12.2023) -> 0,61 (01.2025) -> 0,55 (10.2025)❌
    - niski estradiol -> ( estrofem od 03.2025)✅
    - insulinooporność + hipoglikemia
    - posiew -> czysto (04.2025) ✅
    - leukocyty w cytologii ❌
    Tsh 0,9 (03.2025) -> 2,7 (10.2025)
    Insulina 16 ❌
    Homocysteina 5 (01.2025) -> 9 (10.2025) ❌

    03. 2024 Naprotechnologia + Model Creightona

    05.2024 - 07.2024
    3 nieudane stymulacje lamettą ❌

    01. 2025 nowy Naprotechnolog

    05.2025 drożność + lipiodol (oba jajowody drożne)

    03.2025-09.2025
    stymulacje tamoxifenem (brak ciąży ❌)

    17.10.2025 biopsja endometrium: stan zapalny endometrium, cd138 ujemne, cd56 (+++)

    12.2025 badania immunologiczne

    💊Suplementy:
    D3 (vigantoletten)
    Selen
    Jodid (do 06.2025)
    NAC
    UP Fertil Woman +
    Omega3

    💊Leki:
    Cyclogest (od 01.2025)
    Tamoxifen (od 03.2025)
    Estrofem (od 03.2025)
  • Blobek Koleżanka
    Postów: 54 42

    Wysłany: 21 kwietnia 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stara się przy połączeniu immunologa Sydor + gin Anna Drozdzowska.? Bądź może któraś przy ich połączeniu została już mama? ;) mam parę pytań

  • Go0cha Autorytet
    Postów: 343 247

    Wysłany: 23 kwietnia 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Dziękuję, niestety Łańcut to dla mnie za daleko, nie mam auta :/ a w Rzeszowie, gdzie polecasz? Byłam w tym cyklu w Galenie i było ok, ale bardzo szybko zbadal niecale 5 minut i po monicie, takie trochę taśmowe podejście, bez szczegółów...
    Akurat Pani Kogut to był dla mnie złoty strzał. Nie szukałam i nie szukam.dalej

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • Ewela1992 Autorytet
    Postów: 491 124

    Wysłany: 12 maja 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukamy pilnie dla koleżanki parę sztuk zastrzyków prolutex albo agolutin na już wystarczy 2/3 szt
    Są braki w prolutexie a jutro dostanie receptę na agolutin

    01.2019- I procedura in vitro (2morule)
    03.2019- II procedura in vitro (brak transferu
    04.2019- AZ
    08.2019- AZ
    01.2020 - AZ
    02.2021- zmiana kliniki na Artvimed
    03.2021 - histeroskopia
    04.2021- transfer 4.1.1
    05.2021- transfer 4.1.1
    🔸7dpt 10.5🔸9dpt 40,8
    🔸11dpt 104,85🔸13dpt 237.56
    🔸15dpt 512.3🔸17dpt 1166.29
    12.2021- poród, synek Tymon ❤️❤️
    05.2023- transfer 4.1.1
    07.2023- histeroskopia- cd138+(6 komórek dodatnich) metronidazol +tarivid
    09.2023- transfer 3.1.1
    01.2024- ciąża naturalna biochemiczna
    09.2024 - transfer późnej moruli 5doba
    31.01.25- transfer 4.1.1
    🔸6dpt 37.51
    🔸8dpt- 82.43
    🔸10 dpt -114.75
  • Wolana Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 17 maja 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażka1985 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie potrzebuje lekarza z Rzeszowa, który przygotuje mnie porzadjiendo transferu...polecicie kogoś czy macie jakieś opinie o.dr Kamili.wójtowicz.

    Ja podchodzę do transferu u dr Kamili. Pozytywna z bardzo indywidualnym podejściem. Jest bardzo dobry kontakt z Panią doktor, zawsze odpowie w przypadku jakichś pytań czy wątpliwości. Polecam

  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 17 maja 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażka1985 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie potrzebuje lekarza z Rzeszowa, który przygotuje mnie porzadjiendo transferu...polecicie kogoś czy macie jakieś opinie o.dr Kamili.wójtowicz.
    Cześć.Mam pytanie czy znalazlaś kogoś kto przygotuje Cię do transferu?Jestem w takiej samej sytuacji.

  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 17 maja 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolana wrote:
    Ja podchodzę do transferu u dr Kamili. Pozytywna z bardzo indywidualnym podejściem. Jest bardzo dobry kontakt z Panią doktor, zawsze odpowie w przypadku jakichś pytań czy wątpliwości. Polecam
    Czy mogę zadać parę pytań na priv?

  • Wolana Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 17 maja 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Czy mogę zadać parę pytań na priv?
    Tak

  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 17 maja 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolana wrote:
    Tak
    Dodałam do przyjaciółek musisz zaakceptowac

  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 18 maja 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolana wrote:
    Ja podchodzę do transferu u dr Kamili. Pozytywna z bardzo indywidualnym podejściem. Jest bardzo dobry kontakt z Panią doktor, zawsze odpowie w przypadku jakichś pytań czy wątpliwości. Polecam

    Cześć, ja będę mieć histeroskopie u Pani Doktor Kamili. Czy miał ktoś też może ten zabieg wykonywany przez Panią Doktor? Byłam na razie na jednej wizycie.

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Wolana Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 19 maja 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Cześć, ja będę mieć histeroskopie u Pani Doktor Kamili. Czy miał ktoś też może ten zabieg wykonywany przez Panią Doktor? Byłam na razie na jednej wizycie.

    Tak. Ja miałam.

  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 19 maja 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolana wrote:
    Tak. Ja miałam.

    Wszystko ok przebiegało? Nie było później jakiś komplikacji? Kiedy po zabiegu można zacząć starania? Oczywiście zapytam też o tą Panią Doktor, ale jestem ciekawa jak Ty się czułaś po zabiegu ;)

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Wolana Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 19 maja 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Wszystko ok przebiegało? Nie było później jakiś komplikacji? Kiedy po zabiegu można zacząć starania? Oczywiście zapytam też o tą Panią Doktor, ale jestem ciekawa jak Ty się czułaś po zabiegu ;)
    Napisz na priv

  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 19 maja 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolana wrote:
    Napisz na priv

    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Wolana Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 19 maja 2025, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek
    Przyjęte

  • Lilinka Autorytet
    Postów: 630 370

    Wysłany: 20 maja 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też szukam lekarza do wykonania biopsji endometrium z pobraniem wycinków, jajowody wyszły u mnie drożne i chcę szukać teraz innej możliwej przyczyny braku ciąży :(

    👦On 29l.
    - podstawowe wyniki nasienia, HBA, DFI ✅
    - posiew e.coli -> czysto (02.2025) ✅

    👩 Ona 31l.
    - bolesne stosunki ❌
    - AMH 0,85 (12.2023) -> 0,61 (01.2025) -> 0,55 (10.2025)❌
    - niski estradiol -> ( estrofem od 03.2025)✅
    - insulinooporność + hipoglikemia
    - posiew -> czysto (04.2025) ✅
    - leukocyty w cytologii ❌
    Tsh 0,9 (03.2025) -> 2,7 (10.2025)
    Insulina 16 ❌
    Homocysteina 5 (01.2025) -> 9 (10.2025) ❌

    03. 2024 Naprotechnologia + Model Creightona

    05.2024 - 07.2024
    3 nieudane stymulacje lamettą ❌

    01. 2025 nowy Naprotechnolog

    05.2025 drożność + lipiodol (oba jajowody drożne)

    03.2025-09.2025
    stymulacje tamoxifenem (brak ciąży ❌)

    17.10.2025 biopsja endometrium: stan zapalny endometrium, cd138 ujemne, cd56 (+++)

    12.2025 badania immunologiczne

    💊Suplementy:
    D3 (vigantoletten)
    Selen
    Jodid (do 06.2025)
    NAC
    UP Fertil Woman +
    Omega3

    💊Leki:
    Cyclogest (od 01.2025)
    Tamoxifen (od 03.2025)
    Estrofem (od 03.2025)
  • Natka_xx Przyjaciółka
    Postów: 79 79

    Wysłany: 20 maja 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Widzę, że wrócił temat. Któraś z Was jest aktualnie w Procedurze w Parensie?
    Ja w trakcie stymulacji 🥰

    👩 27 l.
    🧑 35 l.

    Starania od 08.2022
    IVF - start 05.2025

    Pierwsza procedura: 05/06.2025 ❌
    13 pęcherzyków, 9 spunktowanych, 7 kumulusów, 4 dojrzałe komórki, 0 zarodków

    Druga procedura: 09.2025
    🍀🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
  • Natka_xx Przyjaciółka
    Postów: 79 79

    Wysłany: 20 maja 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Ja też szukam lekarza do wykonania biopsji endometrium z pobraniem wycinków, jajowody wyszły u mnie drożne i chcę szukać teraz innej możliwej przyczyny braku ciąży :(
    Kiedyś dr Węklar mi mówił że pobierze mi. Skąd jesteś?

    Lilinka lubi tę wiadomość

    👩 27 l.
    🧑 35 l.

    Starania od 08.2022
    IVF - start 05.2025

    Pierwsza procedura: 05/06.2025 ❌
    13 pęcherzyków, 9 spunktowanych, 7 kumulusów, 4 dojrzałe komórki, 0 zarodków

    Druga procedura: 09.2025
    🍀🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
‹‹ 590 591 592 593 594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ