Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starając się z Ovitrelle
Odpowiedz

Starając się z Ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izka568 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 16 lipca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Mam pytanie do Was, bo już sama nie wiem co mam myśleć. Mam długie cykle 32-38 dni.

    Staramy się o ciąże już dłuższy czas i w tym cyklu (pierwszy raz) ginekolog przepisał mi Ovitrele w 15 dniu cyklu.
    Od 18 dnia do 30 dnia cyklu miałam brać duphaston 2x1 oraz 1x1 utrogestan.
    W 30 dniu cyklu ginekolog kazał mi zrobić test na Betę - jeżeli wyjdzie negatywny to odstawić tabletki, a jeżeli pozytywny to brać dalej. Z ciekawości zrobiłam betę 27 dnia cyklu wyszła 4,48 (pomyslałam, że ten wynik to pozostałości po Ovitrelle?)

    Wczoraj był 30 dzień cyklu(15.07), beta wyszła <2,30. Wczoraj również dostałam plamień różowo, jasno brązowych, delikatnych i było tylko rano (nigdy nie mam plamień przed miesiączką). Początkowo pomyślałam, że może to plamienia implementacyjne?? Ale beta trochę niska... Czy beta może jednak wzrosnąć? Miesiączkę powinnam mieć w piątek. Nie wiem czy się łudzić...:(
    Czy powinnam powtórzyć mimo wszystko Betę czy te plamienia to normalne z duphastonem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 14:50

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 16 lipca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę bo teraz będę miała drugi cykl z ovitrella ale nie maiłam takiej sytuacji jak Ty.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6440 3624

    Wysłany: 17 lipca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka568 wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Mam pytanie do Was, bo już sama nie wiem co mam myśleć. Mam długie cykle 32-38 dni.

    Staramy się o ciąże już dłuższy czas i w tym cyklu (pierwszy raz) ginekolog przepisał mi Ovitrele w 15 dniu cyklu.
    Od 18 dnia do 30 dnia cyklu miałam brać duphaston 2x1 oraz 1x1 utrogestan.
    W 30 dniu cyklu ginekolog kazał mi zrobić test na Betę - jeżeli wyjdzie negatywny to odstawić tabletki, a jeżeli pozytywny to brać dalej. Z ciekawości zrobiłam betę 27 dnia cyklu wyszła 4,48 (pomyslałam, że ten wynik to pozostałości po Ovitrelle?)

    Wczoraj był 30 dzień cyklu(15.07), beta wyszła <2,30. Wczoraj również dostałam plamień różowo, jasno brązowych, delikatnych i było tylko rano (nigdy nie mam plamień przed miesiączką). Początkowo pomyślałam, że może to plamienia implementacyjne?? Ale beta trochę niska... Czy beta może jednak wzrosnąć? Miesiączkę powinnam mieć w piątek. Nie wiem czy się łudzić...:(
    Czy powinnam powtórzyć mimo wszystko Betę czy te plamienia to normalne z duphastonem?

    Wszysyko z powyższych mogłoby przyczyna. Zrobić cbetw dwa dni później i nie będzie już miejsca na zastanawianie się. Kciuki!

    Izka568 lubi tę wiadomość

  • Izka568 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 17 lipca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Wszysyko z powyższych mogłoby przyczyna. Zrobić cbetw dwa dni później i nie będzie już miejsca na zastanawianie się. Kciuki!


    Dokładnie, nic mi nie da takie zastanawianie się. Pójdę zrobić betę i wszystko będzie jasne:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ