X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starania z bromergonem na podwyższoną prolaktynę
Odpowiedz

Starania z bromergonem na podwyższoną prolaktynę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mari87 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 maja 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, piszę Tu pierwszy raz, bo już nie mogę wytrzymać. Od września 19 roku staramy się o dziecko, od 16 kwietnia b.r biorę bronergon na podwyższoną ptolaktynę, kuracja na razie na 3 mies, ale gin powiedział że możemy w tym czasie ciągle się starać, bo może już niewielki spadek spowodować ze się uda zajsc. Do stosunku doszło dzień przed i w dniu owu, do tej pory 2 testy neg, . Dzis jestem 2 dni przed spodziewanym okresem i mam leciutkie brunatne plamienie, lekki ból brzucha, już nie wiem czy to zagnieżdżenie zarodka czy sygnał że jednak ciąży nie będzie.Nie wiem jak wytrzymam te dwa dni, bo tak bardzo pragnę, aby się udało... Dodam że wcale nie bolą mnie piersi jak zwykle przed okresem, tylko lekkie cmienie brzucha. Czy któras z Was miała podobny przypadek?

    Kokaina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 30 maja 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekarz robił Ci monitoring cyklu? Jeśli masz normalna owulacje i nie masz mlekotoku to podwyższona prolaktyna nie wpływa na niepowodzenia w staraniach. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz zrobić bete hcg z krwi.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Mari87 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 maja 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie podczas owulacji, przed rozpoczęciem leków, jajeczka były nawet spore, ale puste, o ile dobrze zrozumiałam. zapomniałam dodać że mam też stan przedcukrzycowy i biorę też glucophage.

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest z tą prolaktyną...Mój wynik na czczo 750 dla normy do 450, po obciążeniu wzrosła 9x. Mam regularne cykle, wykresy dwufazowe temperatury, testy owu dodatnie wychodzą, żadnych plamien itp. Czy może być tak że owulacja u mnie nie występuje właśnie przez tą hiperprolaktynemie mimo że reszta wydaje się być ok??

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ