X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starania Z Clostilbegyt
Odpowiedz

Starania Z Clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marli1984 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 17 października 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Zaczynam przygodę z Clo...
    Jestem ciekawa od którego dnia cyklu przyjmowałyście ten lek ?
    Mój cykl przeważnie trwa od 23 do 26 dni. CLO mam brać od 3 dnia cyklu przez 5 dni.
    Ale teraz mój cykl trwał 28 dni i nie wiem czy mam dzwonić do mojego ginekologa, że cykl się wydłużył? Wiem że inni przyjmują od 5 dnia cyklu....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ