X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staranie sie o dziecko a bycie singlem/lesbijką
Odpowiedz

Staranie sie o dziecko a bycie singlem/lesbijką

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megi0987 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 24 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie moge nigdzie znaleźć informacji na ten temat, a moze jest ktos jeszcze kto ma taki problem?

    Jestem singielkom i nie chce czekac na tego jedynego aby założyć rodzine, jednak wiemy jak sprawy się maja w Polsce.
    Napisalam do kliniki w Czechach i dowiedzialam sie ze przyszły ojciec nie musi przyjeżdżać do kliniki, wystarczy dokument spisany u notariusza w Polsce. Teraz pozostaje pytanie, czy ten dokument mozna po prostu podrzec zeby nie mial mocy prawnej?
    Byla moze ktoras z was w podobnej sytuacji?

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi0987 wrote:
    Cześć, nie moge nigdzie znaleźć informacji na ten temat, a moze jest ktos jeszcze kto ma taki problem?

    Jestem singielkom i nie chce czekac na tego jedynego aby założyć rodzine, jednak wiemy jak sprawy się maja w Polsce.
    Napisalam do kliniki w Czechach i dowiedzialam sie ze przyszły ojciec nie musi przyjeżdżać do kliniki, wystarczy dokument spisany u notariusza w Polsce. Teraz pozostaje pytanie, czy ten dokument mozna po prostu podrzec zeby nie mial mocy prawnej?
    Byla moze ktoras z was w podobnej sytuacji?
    Ktoś kiedyś pisał że można do Czech przyjechać np z przyjacielem A powiedzieć że to partner. Wszystkie papiery zostają w Czechach A jak urodzisz w Polsce to nie podasz ojca z imienia i nazwiska tylko że jesteś samotna matka.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Megi0987 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 26 maja 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no wlasnie o to mi chodzilo czy w Polsce jestem 'czysta' :) dzieki :)

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 30 maja 2021, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sie spisuje u notariusza? Ile kosztuje w czechach?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ