Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków
Odpowiedz

Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 marca 2019, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzień dobry Dziewczyny, czy mialyscie po stymulacji 6 pęcherzyków i zakaz współżycia? Ja mam stymulowane 5 cykl najpierw lamettą a teraz lamettą plus Fostimon. Aktualnie w 12 dc mam 6 pęcherzyków i zakazał że względu na mnogą ciążę. Słyszałam różne opinie bo jeśli jest problem z zajściem w ciążę to wydaje się że większą ilość zwiększa szanse ale też zawsze jest ryzyko. Czy macie jakieś doświadczenia.

 • Klara Wysocka Autorytet
  Postów: 1009 559

  Wysłany: 21 marca 2019, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja byłam stymulowana fostimonem przed ivf i miałam 19 pęcherzyków 😉
  Co do Twoich obaw, przy takiej ilości lekarz nie powinien podjąć się IUI i powinien zakazać współżycia.
  Tu nie chodzi o zwiększone szanse na ciążę mnogą, bo tego i być może byś chciała, ale o zagrożenia z tego wynikające dla Ciebie i płodów. Pomyśl, że mogą zapłodnić się wszystkie komórki.

  IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
  mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego