X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków
Odpowiedz

Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny, czy mialyscie po stymulacji 6 pęcherzyków i zakaz współżycia? Ja mam stymulowane 5 cykl najpierw lamettą a teraz lamettą plus Fostimon. Aktualnie w 12 dc mam 6 pęcherzyków i zakazał że względu na mnogą ciążę. Słyszałam różne opinie bo jeśli jest problem z zajściem w ciążę to wydaje się że większą ilość zwiększa szanse ale też zawsze jest ryzyko. Czy macie jakieś doświadczenia.

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 21 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam stymulowana fostimonem przed ivf i miałam 19 pęcherzyków 😉
    Co do Twoich obaw, przy takiej ilości lekarz nie powinien podjąć się IUI i powinien zakazać współżycia.
    Tu nie chodzi o zwiększone szanse na ciążę mnogą, bo tego i być może byś chciała, ale o zagrożenia z tego wynikające dla Ciebie i płodów. Pomyśl, że mogą zapłodnić się wszystkie komórki.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ