X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków
Odpowiedz

Stymulacja Fostimonem i duża ilość pęcherzyków

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 marca 2019, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzień dobry Dziewczyny, czy mialyscie po stymulacji 6 pęcherzyków i zakaz współżycia? Ja mam stymulowane 5 cykl najpierw lamettą a teraz lamettą plus Fostimon. Aktualnie w 12 dc mam 6 pęcherzyków i zakazał że względu na mnogą ciążę. Słyszałam różne opinie bo jeśli jest problem z zajściem w ciążę to wydaje się że większą ilość zwiększa szanse ale też zawsze jest ryzyko. Czy macie jakieś doświadczenia.

 • Klara Wysocka Autorytet
  Postów: 1010 561

  Wysłany: 21 marca 2019, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja byłam stymulowana fostimonem przed ivf i miałam 19 pęcherzyków 😉
  Co do Twoich obaw, przy takiej ilości lekarz nie powinien podjąć się IUI i powinien zakazać współżycia.
  Tu nie chodzi o zwiększone szanse na ciążę mnogą, bo tego i być może byś chciała, ale o zagrożenia z tego wynikające dla Ciebie i płodów. Pomyśl, że mogą zapłodnić się wszystkie komórki.

  IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
  mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ