Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka wrote:
    Takie chwile wątpliwości są normalne 😥❤️ potem przychodzi nowy dzień i nowe chęci, nie ma co się poddawać. Czasem przerwa dobrze robi ale ja z tyłu głowy mam, że potem może być jeszcze trudniej, że ta nasza 'droga po dzidziusia' będzie ciągnąć się w nieskończoność. Niektórym przerwa od starań zostaje wynagrodzona dwoma kreseczkami i cokolwiek postanowisz będzie dobre dla Ciebie. Wykonywaliscie badanie nasienia?

    Przesyłam Ci uściski ❤️ to dopiero pierwszy cykl z letrozolem i może być inny, owulacja może być troszeczkę później. Skoro jeszcze nie było żadnego dominującego to nawet na następnej wizycie mogą być dwa dobrze rokujące! Kto wie. Jeśli nie spróbujemy to się nie przekonamy 🥰

    Sama wiem jak ciężko się nie nakręcać, ludzie mówią 'odpuść to bedzie' ale wiem jak ciężko to zrobić skoro musisz liczyć dni, umawiać się na wizyty, brać leki i tak miesiąc w miesiąc...

    Dokładnie, wszyscy mówią spokojnie jest jeszcze czas dacie radę odpuść troszeczkę a samo przyjdzie, ale nie potrafię jak tak bardzo mi zależy. Mierzenie temperatury, badania, leki, skutki uboczne, wszystko to kobiety muszą znosić. Ból głowy i nudności są moją codziennością w zasadzie, plus dochodzi zmęczenie.
    Nie mogę odpuścić mimo że jestem zmęczona ale za każdym razem mam w głowię może to będzie ten cykl.

    Robiliśmy wszystkie badania, mój narzeczony jest w bardzo dobrej kondycji, wszystkie badania wzorcowe co mnie trochę denerwuję 😅 To niestety po mojej stronie są te problemy, ale wspiera mnie jak tylko może więc to nasza wspólna droga i w końcu mam nadzieję że nam się uda.

    Dziękuję za pocieszenie jesteście cudowne <3 będę cierpliwie czekać do poniedziałku i zobaczymy czy coś może urosło, a jak nie to spróbujemy w nowym cyklu jak zawsze a na pewno kiedyś się uda !🥰

    Zapominajka lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia_25 wrote:
    Dokładnie, wszyscy mówią spokojnie jest jeszcze czas dacie radę odpuść troszeczkę a samo przyjdzie, ale nie potrafię jak tak bardzo mi zależy. Mierzenie temperatury, badania, leki, skutki uboczne, wszystko to kobiety muszą znosić. Ból głowy i nudności są moją codziennością w zasadzie, plus dochodzi zmęczenie.
    Nie mogę odpuścić mimo że jestem zmęczona ale za każdym razem mam w głowię może to będzie ten cykl.

    Robiliśmy wszystkie badania, mój narzeczony jest w bardzo dobrej kondycji, wszystkie badania wzorcowe co mnie trochę denerwuję 😅 To niestety po mojej stronie są te problemy, ale wspiera mnie jak tylko może więc to nasza wspólna droga i w końcu mam nadzieję że nam się uda.

    Dziękuję za pocieszenie jesteście cudowne <3 będę cierpliwie czekać do poniedziałku i zobaczymy czy coś może urosło, a jak nie to spróbujemy w nowym cyklu jak zawsze a na pewno kiedyś się uda !🥰
    Też mam wizytę w poniedziałek, godz 14,45 😊
    Czyli razem czekamy na jajeczko 😁😁
    Oby ten dzień był dla nas szczęśliwy ❤❤

    Kinusia_25 lubi tę wiadomość

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duda94 wrote:
    Też mam wizytę w poniedziałek, godz 14,45 😊
    Czyli razem czekamy na jajeczko 😁😁
    Oby ten dzień był dla nas szczęśliwy ❤❤

    o proszę ja mam o 15 🤭więc to musi być szczęśliwy dzień na pewno 😁
    trzymam za nas mocno kciuki, weekend na pewno szybko zleci jak zawsze i się dowiemy co tak wychodowałyśmy💛

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia_25 wrote:
    o proszę ja mam o 15 🤭więc to musi być szczęśliwy dzień na pewno 😁
    trzymam za nas mocno kciuki, weekend na pewno szybko zleci jak zawsze i się dowiemy co tak wychodowałyśmy💛
    Jak się czujemy?
    U mnie średnio. Robię testy owulacyjne od 3 dni i nawet słabej kreski nie widać. Coś mi się wydaje, że z tego cyklu nici :/

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duda94 wrote:
    Jak się czujemy?
    U mnie średnio. Robię testy owulacyjne od 3 dni i nawet słabej kreski nie widać. Coś mi się wydaje, że z tego cyklu nici :/

    moja temperatura powoli wzrasta ale się nie napalm 🤭
    zestresowana wizyta ? ja zawsze się stresuje nie wiem czemu 😄 ja nie robię testów z powodu PCOS i tak by nie wyszły
    miłego dnia kochane
    trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty 💛

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia_25 wrote:
    moja temperatura powoli wzrasta ale się nie napalm 🤭
    zestresowana wizyta ? ja zawsze się stresuje nie wiem czemu 😄 ja nie robię testów z powodu PCOS i tak by nie wyszły
    miłego dnia kochane
    trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty 💛
    Stres bedzie jutro 😁
    Dzisiaj jeszcze na luzie, chociaż jak nic nie urosnie to będzie smutno, że kolejny cykl stracony 😔

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia, Duda, 🤞🤞za jutrzejsze wizyty 😊

    Kinusia_25 lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Kinusia, Duda, 🤞🤞za jutrzejsze wizyty 😊
    ❤❤

  • MagJa_8081 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam, czytam, aż w końcu napisałam. Witam 😄 Ja zaczęłam drugi cykl z letrozole. Wcześniejszy też letrozole + ovitrelle. Wszystko było piękne, książkowe ale nie zaskoczyłam. Staram się myśleć nowy cykl - nowy początek - nowa nadzieja. Ale nakręć się jest mega trudno.

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagJa_8081 wrote:
    Czytam, czytam, aż w końcu napisałam. Witam 😄 Ja zaczęłam drugi cykl z letrozole. Wcześniejszy też letrozole + ovitrelle. Wszystko było piękne, książkowe ale nie zaskoczyłam. Staram się myśleć nowy cykl - nowy początek - nowa nadzieja. Ale nakręć się jest mega trudno.

    Cześć kochana <3
    Śmiało pisz będziemy się wspierać nawzajem, oby to był ten cykl :)
    Powiedz który dzień cyklu jesteś i jak się czujesz po letrozolu ? Masz monitorowany cykl ?
    Dzisiaj wizyta, nie mogę się doczekać, nie wiem jak dam radę wysiedzieć w pracy haha
    Miłego dnia kochane, jak zawsze trzymam kciuki za nas wszystkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2023, 07:26

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiam się bo czuje, że to nie tym razem. A za pozostałe kobietki 3mam kciuki 😊🥰👍

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie myślimy pesymistycznie, nie można iść z takim nastawieniem :D
    mnie troszkę jajniki kłuły a wcześniej tak nie miałam ale sama nie wiem. Ja każdy najmniejszy symptom już się nakręcam, nie powinnam ale same wiecie jak to jest. Cycek zaboli i Ooo może to ten cykl hahaha :)

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Zapominajka Przyjaciółka
    Postów: 94 107

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty! Ja w weekend skończyłam brać Letrozol. Mam nadzieję że i tym razem coś tam urośnie ❤️

    Ja na pierwszy monit idę w czwartek, podglądniemy co tam się w środku dzieje 🙈

    Kinusia_25 lubi tę wiadomość

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty! Ja w weekend skończyłam brać Letrozol. Mam nadzieję że i tym razem coś tam urośnie ❤️

    Ja na pierwszy monit idę w czwartek, podglądniemy co tam się w środku dzieje 🙈

    o proszę w tym tygodniu już, jak ten czas szybko leci <3
    w takim razie trzymam kciuki i koniecznie daj znać co tam się zadziało :)

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 0 pęcherzyków, brak odpowiedzi na clostilbegyt a teraz letrozol. W kolejnym cyklu zwiększamy dawkę, jesli nie to odpuszczam na jakiś czas i udamy się do kliniki. 😔

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duda94 wrote:
    U mnie 0 pęcherzyków, brak odpowiedzi na clostilbegyt a teraz letrozol. W kolejnym cyklu zwiększamy dawkę, jesli nie to odpuszczam na jakiś czas i udamy się do kliniki. 😔

    przykro mi kochana bardzo 😞💛 przytulam cię z daleka 🤗
    u mnie niestety także brak pęcherzyków, endometrium natomiast już trój warstwowe bardzo śliczne, ale żadnych pęcherzyków 😣 mam jeszcze wizytę w piątek żeby dać ostatnią szansę na odpowiedź, gdyż cykl może się wydłużyć ale tyle razy już to słyszałam jak brałam Clostilbegyt, ponad cztery cykle z brakiem pęcherzyków
    wydaje mi się że postąpię tak jak ty kochana to mój ostatni cykl na lekach, zrobię przerwę i wybiorę się do kliniki już po odpowiednią pomoc 🥺 i miejmy nadzieję w końcu się uda

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia_25 wrote:
    przykro mi kochana bardzo 😞💛 przytulam cię z daleka 🤗
    u mnie niestety także brak pęcherzyków, endometrium natomiast już trój warstwowe bardzo śliczne, ale żadnych pęcherzyków 😣 mam jeszcze wizytę w piątek żeby dać ostatnią szansę na odpowiedź, gdyż cykl może się wydłużyć ale tyle razy już to słyszałam jak brałam Clostilbegyt, ponad cztery cykle z brakiem pęcherzyków
    wydaje mi się że postąpię tak jak ty kochana to mój ostatni cykl na lekach, zrobię przerwę i wybiorę się do kliniki już po odpowiednią pomoc 🥺 i miejmy nadzieję w końcu się uda
    Ja mam piękne endometrium jak to powiedział mój dr, ale co mi po endometrium jak pęcherzyka nie ma 😭
    Boję się kolejnej stymulacji bo przy dawce 2x1 czułam się okropnie, a gdzie więcej 😔
    3maj się kochana, również przytulam 🥰❤❤
    Mam strasznego doła, ryczeć mi się chce z rozpaczy 😭😭😭

    Kinusia_25 lubi tę wiadomość

  • Kinusia_25 Ekspertka
    Postów: 245 221

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duda94 wrote:
    Ja mam piękne endometrium jak to powiedział mój dr, ale co mi po endometrium jak pęcherzyka nie ma 😭
    Boję się kolejnej stymulacji bo przy dawce 2x1 czułam się okropnie, a gdzie więcej 😔
    3maj się kochana, również przytulam 🥰❤❤
    Mam strasznego doła, ryczeć mi się chce z rozpaczy 😭😭😭

    mam to samo narzeczony mnie pociesza ale okropnie się czuje, właśnie myślałam że ta podwójna dawka letrozolu coś naprawdę ruszy a tu żadnych pęcherzyków ahh 😞 no nic kolejny cykl może będzie nasz ale to już w klinice raczej
    głowa do góry w końcu się uda ♥️

    Starania od 04.2022🤰🏼🤱🏼
    PCOS 😞cykle bezowulacyjne
    Insulinooporność 😖
    25.08.2022 leczenie Progesterone besins
    od 06.10.2022 leczenie Clostilbegyt
    0d 20.10.2022 leczenie Duphaston + Clo💊
    od 18.11.2022 leczenie Duphaston + 2x Clo
    od 13.12.2022 leczenie Duphaston + 2x Letrozole
    od 21.01.2023 leczenie Duphaston + 3x Letrozole + Ovitrelle
    __________________________________________
    25.05.2023 ----> Wizyta w Klinice Bocian 💪🏼🌻
    Przygotowania do Inseminacji
    29.06.23 r. ---> wizyta czas zacząć stymulacje 🥰
    29.06.2023r. leczenie Duphaston + 3,5 Letrozole
    16.08.2023---> leczenie Duphaston | Wizyta 25.08🤞🏼
    __________________________________________
    Cierpliwie czekam na moje dwie kreski ❤️🤰
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 530 254

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinusia_25 wrote:
    mam to samo narzeczony mnie pociesza ale okropnie się czuje, właśnie myślałam że ta podwójna dawka letrozolu coś naprawdę ruszy a tu żadnych pęcherzyków ahh 😞 no nic kolejny cykl może będzie nasz ale to już w klinice raczej
    głowa do góry w końcu się uda ♥️




    Lekarz nie wspominał nic o zastrzykach z gonadotropiny ?

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Duda94 Ekspertka
    Postów: 153 271

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Lekarz nie wspominał nic o zastrzykach z gonadotropiny ?
    U mnie wspomniał ale stwierdził, że to już w klinice leczenia niepłodności

‹‹ 1146 1147 1148 1149 1150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ