Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • KlaudiaA32 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 kwietnia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam stymulację letrozolem od tamtego roku od maja lecz jeszcze dodatkowo miałam zastrzyk oviterlle udało mi się zajść w ciążę ale nie stety była to ciąża pozamaciczna i przy tym zmieniłam lekarza . Od kwietnia w cyklu zaczynam cykl na nowo z lametta lecz pani dr do której teraz chodzę powiedziała ze zastrzyk ovitatelle jest nie potrzeby że wystarczy tylko
    Lametta ale boję się że jednak pęcherzyki nie pękną. Prosze powiedzcie czy faktycznie lametta pomoże i obejdzie się bez zastrzyku bo ja już głupieję

  • A1986 Koleżanka
    Postów: 39 3

    Wysłany: 1 kwietnia, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Czy ktoś miał cykl z lamette + później małe dawki Menopuru/gonalu i na końcu ovitrelle ? Chciałam zapytać ile wtedy trwała wasza stymulacja

  • Ragali Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaA32 wrote:
    Hej dziewczyny ja mam stymulację letrozolem od tamtego roku od maja lecz jeszcze dodatkowo miałam zastrzyk oviterlle udało mi się zajść w ciążę ale nie stety była to ciąża pozamaciczna i przy tym zmieniłam lekarza . Od kwietnia w cyklu zaczynam cykl na nowo z lametta lecz pani dr do której teraz chodzę powiedziała ze zastrzyk ovitatelle jest nie potrzeby że wystarczy tylko
    Lametta ale boję się że jednak pęcherzyki nie pękną. Prosze powiedzcie czy faktycznie lametta pomoże i obejdzie się bez zastrzyku bo ja już głupieję

    Cześć, ja ten cykl mam od 2 dc przez przez 5 dni 2x1 Letrozole, od 6dc do 13dc 2x1 Estrofem, od 16 dc przez 10 dni 2x1 Duphaston. Nie mam Ovitrelle i nie mam w tym cyklu żadnego USG. U mnie pęcherzyki same pękały, ale za szybko (nie dorastały). Mam nadzieję, że teraz też pęknie.
    Walczę ze sobą, czy nie zmienić lekarza od przyszłego miesiąca.

  • Wisienka95 Ekspertka
    Postów: 214 104

    Wysłany: 3 maja, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od pary cykli staram sie o kolejna ciaze. Cykl jest naturalny, owulacja w 15-16 dc, wiem bo monitoruje go co miesiąc.

    Moj lekarz zalecił dodatkowa stymulacje żeby podkręcić owulacje bo skoro nie zachodzę w ciaze to znak ze cos jest nie tak( mamy juz 2 dzieci wiecz mezem wszystko ok, to ja zawsze mialam problem).
    Teraz moje pytanie Czy któraś z was stosowała stymulacje mimo swojej naturalnej owulacji I nic sie nie popsuła a wręcz zaszła w ciaze?

    Boję sie ze rozreguluje sie sie caly cykl.

  • KlaudiaA32 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 maja, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragali wrote:
    Cześć, ja ten cykl mam od 2 dc przez przez 5 dni 2x1 Letrozole, od 6dc do 13dc 2x1 Estrofem, od 16 dc przez 10 dni 2x1 Duphaston. Nie mam Ovitrelle i nie mam w tym cyklu żadnego USG. U mnie pęcherzyki same pękały, ale za szybko (nie dorastały). Mam nadzieję, że teraz też pęknie.
    Walczę ze sobą, czy nie zmienić lekarza od przyszłego miesiąca.
    Ja zmieniłam lekarza jak przy wcześniejszym doszło u mnie do ciąży pozamacicznej tamta miała wszystko gdzieś, teraz mam nową dr i zanim zaczęliśmy działać z leczeniem musiałam robić wymazy i drożność jajowodów, po tym wszystkim wprowadziła mi właśnie 1x1 lamette w 10-12 dniu cyklu usg i będzie mówiła kiedy podać zastrzyk bo niestety u mnie nie pękają same pęcherzyki. W tym cyklu będę stosowała zastrzyk i zobaczymy co z tego wyjdzie. A myślę ze powinnaś spróbować pójść na konsultację do innego lekarza wtedy byś zobaczyła jakie ma podejście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 07:37

‹‹ 1315 1316 1317 1318 1319
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ