Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ola96 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 lipca 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam dopiero w przyszłym. Na razie jestem 10 dpo I czekam na okres, który powinien się pojawić w środę. Strasznie mnie męczy pms już od kilku dni, więc już nie mogę się doczekać nowego cyklu, to będzie dopiero mój 2 cykl stymulowany 😁

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 18 lipca 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest czekanie,
    To chyba jedno z najtrudniejszych rzeczy w staraniu o dziecko. Trzymam kciuki :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Ola96 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 lipca 2025, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, dla mnie najcięższe są dwa tygodnie czekania. Muszę wyłączyć analizowanie, ale jest ciężko.
    Mam nadzieję, że wkrótce ujrzymy wszystkie dwie kreski.

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 19 lipca 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zakładam totalnie innej opcji :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • rozia Autorytet
    Postów: 357 472

    Wysłany: 20 lipca 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa w tym wątku. Czytałam na forum wcześniej, że letrozol może wydłużać cykl. Natomiast czy chodzi o wydłużenie fazy lutealnej? Wg aplikacji i analizy temperatury, owulację miałam ok 12dc, a u mnie 17-18dc jest standardem, natomiast teraz jestem 15dpo i narazie nic nie wskazuje na to, że okres się pojawi, a temperatura jest nadal wysoko i jest wyjątkowo stabilna, test 20 12dpo bielutki, więc nie wiem czy jutro iść testować czy rzeczywiście Aromek wydłużył mi fazę lutealną?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2025, 15:47

    👩🏻 33 👱🏼‍♂️ 33
    starania od 08.2023, z pomocą medyczną od 08.2024
    💔 ciąża biochemiczna 09.2023, od tego czasu beta 0

    KIR Bx | PAI-1 homo, MTHFR i V R2 hetero
    (białka C, S i antytrombina ✅)

    🔬 histero 10.2024 - 3 polipy, CD138+
    🔬 HSG 03.2025 ✅
    🔬 histero 05.2025 - 1 polip, end. polipowate, CD138-
    💊 Letrozol od 07.2025 | 🧪 08.2025 Lipiodol
    __________

    16.12 beta 2756,40 mIU/ml
    18.12 beta 5322,50 mIU/ml
    26.12 0,49cm ❤️
    01.04 344g zdrowego chłopaka 💙 Hubert, tętno 154/min
    28.04 604g, szyjka 35mm
    26.05 👨🏻‍⚕️⏳

    💊 Euthyrox 50 • Utrogestan 1x200 • Accard 75
    💉 Clexane 0,4
    27cs | 5cs Letrozol | 4cs Lipiodol | ⏸️ od 09.2023🤞🏼

    preg.png
  • Ola96 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 22 lipca 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie dostaniesz okresu to powtórz test, może się udało ;)
    Ja dopiero pierwszy miesiąc na stymulacji, więc nie pomogę czy może wydłużyć się faza lutealna.

    rozia lubi tę wiadomość

  • rozia Autorytet
    Postów: 357 472

    Wysłany: 22 lipca 2025, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola96 wrote:
    Jak nie dostaniesz okresu to powtórz test, może się udało ;)
    Ja dopiero pierwszy miesiąc na stymulacji, więc nie pomogę czy może wydłużyć się faza lutealna.
    Dziękuję za odpowiedź, okres przyszedł jak gdyby nigdy nic, przesunięty o 3 dni i bez kompletnie żadnych objawów PMS, nie na taki koniec czekałam, ale w sumie tak mógłby wyglądać mój każdy okres, bo już zapomniałam, że tak można bez bólu ☺️

    👩🏻 33 👱🏼‍♂️ 33
    starania od 08.2023, z pomocą medyczną od 08.2024
    💔 ciąża biochemiczna 09.2023, od tego czasu beta 0

    KIR Bx | PAI-1 homo, MTHFR i V R2 hetero
    (białka C, S i antytrombina ✅)

    🔬 histero 10.2024 - 3 polipy, CD138+
    🔬 HSG 03.2025 ✅
    🔬 histero 05.2025 - 1 polip, end. polipowate, CD138-
    💊 Letrozol od 07.2025 | 🧪 08.2025 Lipiodol
    __________

    16.12 beta 2756,40 mIU/ml
    18.12 beta 5322,50 mIU/ml
    26.12 0,49cm ❤️
    01.04 344g zdrowego chłopaka 💙 Hubert, tętno 154/min
    28.04 604g, szyjka 35mm
    26.05 👨🏻‍⚕️⏳

    💊 Euthyrox 50 • Utrogestan 1x200 • Accard 75
    💉 Clexane 0,4
    27cs | 5cs Letrozol | 4cs Lipiodol | ⏸️ od 09.2023🤞🏼

    preg.png
  • Ola96 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 24 lipca 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozia wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, okres przyszedł jak gdyby nigdy nic, przesunięty o 3 dni i bez kompletnie żadnych objawów PMS, nie na taki koniec czekałam, ale w sumie tak mógłby wyglądać mój każdy okres, bo już zapomniałam, że tak można bez bólu ☺️

    Ja też powinnam dostać okres wczoraj, a jeszcze nie mam, ale czuję cały czas, że za moment dostanę, więc też jakby stymulacja wydłużyła mi fazę lutealną 🙈

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 2 września 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do sprzedania 1 opakowanie ovitrelle wazne do 06.26 cena 100 zł plus KW

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 15 września 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, też jestem tu nowa. Mam pytanie, czy któraś z was miała swoje owulacje a była stymulowana Lametta? Z jakim skutkiem? Miałam monitoring, miałam owulację, wysoki prog po owu też jest a ciąży brak. Lekarka dała mi teraz lamette 1x1 tabletka od 4-8dc. W 10 dc mam przyjść na monitoring. Powiedziała mi że po Lametta powinnam mieć owu szybciej. Tak to zawsze miałam miałam w 22dc, 20dc ostatnio nawet w 27dc. Czy taka stymulacja własnych cykli ma sens? Mam nadzieję że może wyprodukuje jakąś lepszą komórkę jajową dzięki kremu, ale już sama nie wiem co o tym myśleć….

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 15 września 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia potwierdzona owulacja nie oznacza jeszcze niestety sukcesu...
    Miałaś robioną drożność?

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 15 września 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam drożności, lekarka powiedziała że możemy spróbować z 2 x bez drożności i może coś zaskoczy.

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • ad678 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 września 2025, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was źle czuje się po Aromku? To moje kolejne już podejście (poprzednie nie dały wzrostu pęcherzyków, nie zadziałał też gonal ani menopur zupełnie, teraz wracam po przerwie) i od samego początku czuję silny ból głowy, zmęczenie, suchość oczu i jamy ustnej... Jestem mega rozdrażniona. Któraś z Was też tak miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2025, 14:09

  • rozia Autorytet
    Postów: 357 472

    Wysłany: 22 września 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ad678 wrote:
    Hej, czy któraś z Was źle czuje się po Aromku? To moje kolejne już podejście (poprzednie nie dały wzrostu pęcherzyków, nie zadziałał też gonal ani menopur zupełnie, teraz wracam po przerwie) i od samego początku czuję silny ból głowy, zmęczenie, suchość oczu i jamy ustnej... Jestem mega rozdrażniona. Któraś z Was też tak miała?
    Ja mam bóle głowy w trakcie brania Aromku i kilka dni po nim i stale mi jest ciepło tak w środku, mam takie uderzenia gorąca, ale z tego co wiem oba objawy są dosyć częste i podobno mogą się nasilać z cyklu na cykl

    ad678 lubi tę wiadomość

    👩🏻 33 👱🏼‍♂️ 33
    starania od 08.2023, z pomocą medyczną od 08.2024
    💔 ciąża biochemiczna 09.2023, od tego czasu beta 0

    KIR Bx | PAI-1 homo, MTHFR i V R2 hetero
    (białka C, S i antytrombina ✅)

    🔬 histero 10.2024 - 3 polipy, CD138+
    🔬 HSG 03.2025 ✅
    🔬 histero 05.2025 - 1 polip, end. polipowate, CD138-
    💊 Letrozol od 07.2025 | 🧪 08.2025 Lipiodol
    __________

    16.12 beta 2756,40 mIU/ml
    18.12 beta 5322,50 mIU/ml
    26.12 0,49cm ❤️
    01.04 344g zdrowego chłopaka 💙 Hubert, tętno 154/min
    28.04 604g, szyjka 35mm
    26.05 👨🏻‍⚕️⏳

    💊 Euthyrox 50 • Utrogestan 1x200 • Accard 75
    💉 Clexane 0,4
    27cs | 5cs Letrozol | 4cs Lipiodol | ⏸️ od 09.2023🤞🏼

    preg.png
  • Vendigo Przyjaciółka
    Postów: 91 27

    Wysłany: 23 września 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @klaudia k, tak ja tak mam, że mam naturalne regularne cykle z owulka, wysoki prog, wszystkie badania w normie, a stymulowali mnie Lametta. Gin tłumaczył, że chodzi o uzyskanie większej ilości komórek by zwiększyć szanse, że któraś z nich się zapłodni.
    Tylko u mnie w pierwszej kolejności badał drożność, bo powiedział że bez sensu stymulować bez pewności, że są drożne. Z kolei u znajomej stymulowali bez badania drożności i udało im się za 2 podejściem, w dodatku bliźniaki.
    U mnie 2 stymulacje, w każdej po 3 jaja, po obydwu beta negatywna. Po 3 miesięcznej przerwie na naturalne starania, teraz stymulacja pod IUI

    ♀️91 ♂️87

    Starania od: 01.2024

    ♀️AMH 4.17 (06.2024) ✅, TSH 1.00 (09.2024)=> 2.91 (01.2025)=>2.21 (09.2025) ✅, celiakia✅, V Leiden ✅, Protrombina ✅, Kariotyp ⏳
    Sono HSG (obydwa jajowody drożne) ✅, biopsja endometrium✅, cykle regularne ✅
    💊olej z wiesiołka (do owu) , zioła ojca sroki (do owu), NAC (3dc-7dc),inozytol 4000 mg, Wit D, omega 3, kwas foliowy, magnez, koenzym Q10

    ♂️ ŻPN (II stopień) ❌, morfologia 3.7% (06.2024) => 3% (09.2024) ❌, fragmentacja DNA ✅, przewlekłe niebakteryjne zapalenie prostaty ❌, nadciśnienie ❌
    💊olej z czarnuszki, Wit D, koenzym Q10, prostamol uno, triplixam, zioła na prostatę, Omnic ocas

    04.2025 stymulacja I Lametta+Zivafert+Luteina ❌
    05.2025 stymulacja II Lametta+Zivafert+Luteina ❌

    29.09.2025 IUI 1 ❌
  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 25 września 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was brała 8 tabletek Aromka naraz? Wzięłam dzisiaj i chyba dojadą mnie skutki uboczne, ciekawi mnie czy to normalne

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • ad678 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 września 2025, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w trakcie brania letrozolu mogę napić się wina?

  • ad678 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 września 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy okazji, czy któraś z Was została przestymulowana letrozolem? Jeśli tak, jakimi dawkami?

    Brałam teraz 3 tabletki przez 7 dni, po monitoringu lekarz zlecił 6 (dziennie) tabletek przez 6 dni. Jakie objawy powinny mnie zaniepokoić?

    W tamtym roku miałam też podejście do Letrozolu, Gonalu i Menopuru - nie było żadnych efektów, więc zrobiłam 9 miesięcy przerwy od interwencji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2025, 08:54

  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 9 października 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vendigo wrote:
    @klaudia k, tak ja tak mam, że mam naturalne regularne cykle z owulka, wysoki prog, wszystkie badania w normie, a stymulowali mnie Lametta. Gin tłumaczył, że chodzi o uzyskanie większej ilości komórek by zwiększyć szanse, że któraś z nich się zapłodni.
    Tylko u mnie w pierwszej kolejności badał drożność, bo powiedział że bez sensu stymulować bez pewności, że są drożne. Z kolei u znajomej stymulowali bez badania drożności i udało im się za 2 podejściem, w dodatku bliźniaki.
    U mnie 2 stymulacje, w każdej po 3 jaja, po obydwu beta negatywna. Po 3 miesięcznej przerwie na naturalne starania, teraz stymulacja pod IUI

    Właśnie mam podobną sytuację , owulacja u mnie występuje , progesteron na poziomie 14-17, a została mi przepisana lametta od kolejnego cyklu .. czy miałaś po niej jakieś skutki uboczne ? Nie wiem na co mam się nastawić , chociaż nie powiem że przeraziło mnie trochę gdzie w ulotce jest wyraźnie napisane , że nie można tego przyjmować gdy się jeszcze miesiączkuje …

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • Mamasita Ekspertka
    Postów: 170 80

    Wysłany: 11 października 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy macie może do odsprzedania letrozol lub aromek ?:)

    11.2019 - 2IUI udana
    14.08.2020 Synek 4150g🩵

    04.2024 - IUI ❌️
    13.09piątek 🐈‍⬛- początek stymulacji💉
    23.09 - punkcia (8🥚dojarzalych i zaplodnionych 5 )
    Wynik 4 zarodki ❄️
    26.09 - I transfer (10.2) w 3 dobie nieudany
    24.10 - II Transfer bl 4.2.1 6 dniowy
    4dp ⏸️
    5dp beta 20,39

    2❄️ na zimowisku (5 i 5 dniowe )
‹‹ 1313 1314 1315 1316 1317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ