X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja- pomylone dni cyklu
Odpowiedz

Stymulacja- pomylone dni cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Akte Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Jestem po nieudanej próbie in vitro w Invicie. Nie doszło do transferu, bo zarodek zatrzymał swój rozwój w 3 dobie.
    Niestety mam b. niskie amh 0,14 więc w wyniku stymulacji udało się uzyskać tylko 1 komórkę. Natomiast z racji tego, że lekarz trochę mnie wkurzył podczas wizyty podsumowującej, poprosiłam o przygotowanie kopii dokumentacji, z której wynika, że od samego początku źle wpisywał mi dni cyklu. W 1 dniu stymulacji wpisał, że jest to 3 dzień cyklu, a nie pierwszy chociaż mówiłam na wizycie, że właśnie dostałam krwawienie po odstawieniu anty ( długi protokół) i potem ten błąd systematycznie powielał przez całą stymulację, przez co pick up miałam w 14 dniu, a nie w 16 jak to sobie lekarz obliczył. Na dowód pomyłki mam prawidłowo zaznaczone dni cyklu na badaniach laboratoryjnych.
    W sumie w efekcie stymulacji miałam 3 pęcherzyki, ale tylko 1 był dojrzały i zdolny do zapłodnienia. 3 dni przed pick upem na USG pęcherzyki miały 12,16 i 18mm i teraz się zastanawiam, czy gdyby przedłużył mi stymulację o te 2 dni to chociażby jeden z pozostałych w miałby szansę dojrzeć bardziej? Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2022, 17:10

  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 181 120

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile wiem punkcja nie jest wykonywana w stalym dniu cyklu wiec ta pomylka zdaje sie niewiele zmieniac.

    Wspolczuje ze poszlo slabo. :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ