X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Szukam pacjentek dr karmowskiego, dr Pochwałowskiego, dr Milnerowicz - odezwijcie się !!! Proszę
Odpowiedz

Szukam pacjentek dr karmowskiego, dr Pochwałowskiego, dr Milnerowicz - odezwijcie się !!! Proszę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, szukam pacjentek
    - dr Mikołaja Karmowskiego
    - dr Marka Pochwałowskiego
    - dr Ewy Milnerowicz - Nabzdyk

    Muszę mieć kolejną laparo, i szukam opinii o nich bo podobno we Wrocławiu są najlepsi tylko pierwszy za zabieg bierze kilkadziesiąt tysięcy zł, drugi kilka a trzeci operuje podobno na NFZ. Ja mam endometriozę głęboko
    naciekającą przestrzeni odbytniczo pochwowej, w którą wciągnięte są jajowody i jajniki. Muszę szybko iść na zabieg tylko nie wiem do kogo.

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka88, u mnie ten sam problem prawdopodobnie. Jak u Ciebie to wykryli?

    U mnie lekarz ze Św. Zofii stwierdził to w czasie badania ginekologicznego.

    Terminy laparoskopii na NFZ sa niestety bardzo odległe :/

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LuckyMe wrote:
    Terminy laparoskopii na NFZ sa niestety bardzo odległe :/
    Przepraszam że sie wtrąćę... ale najlepiej dopytac o terminy w konkretnym szpitalu bo ja np. też miałam na NFZ ale w Bytomiu i nie czekałam długo. Dzwoniłam sie umówić gdzieś na przełomie stycznia/lutego i laparo miałam w kwietniu bo wcześniej nie chciałam więc nie wiem czy byłoby wcześniej...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ