Forum Starając się z pomocą medyczną Tamoxifen - czy komuś się udało ?
Odpowiedz

Tamoxifen - czy komuś się udało ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 1 maja 2017, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, stosował ktoś tamoxifen ? Jeśli tak to z jakom skutkiem ?

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie odpisał więc zostawiam dla potomnych:

Udało mi się w pierwszym cyklu z tamoxifenem. Oprócz tego brałam: encorton(1-25 dc) pregnyl i luteinę (3x1 po owulacji) :) Wyhodowałam 2 pęcherzyki, ciąża pojedyncza, w 7t6d serduszko bije 164 bpm i jest 1,5 cm człowieka ! :)

Wcześniej przez 3 cykle brałam clo i pregnyl i luteinę/duphaston oraz jeden cykl clo i pregnyl i luteinę/duphaston oraz encorton.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 10:30

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ