Forum Starając się z pomocą medyczną Tamoxifen - czy komuś się udało ?
Odpowiedz

Tamoxifen - czy komuś się udało ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • emi2016 Autorytet
  Postów: 1815 2754

  Wysłany: 1 maja 2017, 15:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w temacie, stosował ktoś tamoxifen ? Jeśli tak to z jakom skutkiem ?

  3jvz3e5e43yz8gvz.png
  3jvzcwa1dqef2qp7.png
 • emi2016 Autorytet
  Postów: 1815 2754

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikt nie odpisał więc zostawiam dla potomnych:

  Udało mi się w pierwszym cyklu z tamoxifenem. Oprócz tego brałam: encorton(1-25 dc) pregnyl i luteinę (3x1 po owulacji) :) Wyhodowałam 2 pęcherzyki, ciąża pojedyncza, w 7t6d serduszko bije 164 bpm i jest 1,5 cm człowieka ! :)

  Wcześniej przez 3 cykle brałam clo i pregnyl i luteinę/duphaston oraz jeden cykl clo i pregnyl i luteinę/duphaston oraz encorton.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 10:30

  3jvz3e5e43yz8gvz.png
  3jvzcwa1dqef2qp7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego