X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 550 185

    Wysłany: 17 października, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Czy jest możliwe ze w 7dc testy owulacyjne wychodzą już pozytywnie ? Chciałam już od dzisiaj robić zeby mniej więcej orientować się na czym stoję i zaskoczyły mnie wyraźne dwie kreski 🙈
    Ja miałam taki sam problem jak Ty, wyraźne kreski w początkowych dniach cyklu, które moim zdaniem nie były jeszcze czasem na owulację. Zupełnie nie wiedziałam jak mam interpretować te testy i w końcu uznałam, że to bez sensu

    👱‍♀️ 32l 👦🏻35l
    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG (oba jajowody drożne)
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    12.2023 - 03.2024 stymulacja owulacji
    10.2024 IUI ❓️
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 183 39

    Wysłany: 17 października, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Czy jest możliwe ze w 7dc testy owulacyjne wychodzą już pozytywnie ? Chciałam już od dzisiaj robić zeby mniej więcej orientować się na czym stoję i zaskoczyły mnie wyraźne dwie kreski 🙈
    A czy te kreski są takiej samej grubości? Jeśli tak to oznacza że jest owulacja jest nie to nie. Ważne aby nie robić testów z moczu porannego i o tej samej porze

    Niktważny lubi tę wiadomość

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 49 17

    Wysłany: 17 października, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A czy te kreski są takiej samej grubości? Jeśli tak to oznacza że jest owulacja jest nie to nie. Ważne aby nie robić testów z moczu porannego i o tej samej porze
    Minimalnie jaśniejsza jest ta jedna, robiłam koło 17.00, powtórzę jutro i zobaczę.
    Trochę mnie to zdziwiło

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 183 39

    Wysłany: 17 października, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Minimalnie jaśniejsza jest ta jedna, robiłam koło 17.00, powtórzę jutro i zobaczę.
    Trochę mnie to zdziwiło
    A brałaś np lametta? Bo w tym cyklu baaaaardzo szybko pojawiła się owulacja. Poszłam do Pani Ginekolog w 11 dc i już było ciałko żółte. Więc byłam już po owulacji - podobno niektórym dziewczynom lametta przyspiesza owulację

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 49 17

    Wysłany: 17 października, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A brałaś np lametta? Bo w tym cyklu baaaaardzo szybko pojawiła się owulacja. Poszłam do Pani Ginekolog w 11 dc i już było ciałko żółte. Więc byłam już po owulacji - podobno niektórym dziewczynom lametta przyspiesza owulację

    Właśnie biorę lamette, dzisiaj ostatni dzień. Brałam dwie tabletki dziennie. W poprzednim cyklu brałam 5 dni po 1 tabletce i w 10dc pęcherzyk miał zaledwie 14mm

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • Justii94 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 17 października, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Czy wy zawsze testujecie testem o czułości 10?
    Ja zazwyczaj tak i kupowałam albo te rossmanowskie albo pink super czuły. Jestem 10 dni po zastrzyku. W sumie 10,5 dób, bo zastrzyk robiłam o 6 rano w poniedziałek.
    Oprócz pobolewania podbrzusza nie mam kompletnie żadnych innych objawów, także każdego dnia tracę nadzieję. Do tej pory testy o czułości 10 pokazują jeszcze kreskę. Dla eksperymentu kupiłam test pink o czułości 20 i zrobiłam test o 20:30 no i jakiś tam bladzioch się pokazał. I teraz mam zagwozdkę. Czy nawet ta resztka ovittrelle mniejsza zapewne niz 20 mlu jest wykrywana przez ten test czy może coś zaczyna się kiełkować.. przez to że nie mam żadnych objawów nie nakręcam się zbytnio. Pewnie jutro z rana sprawdzę ponownie.
    Ale z chęcią wysłucham jakie testy wy wybieracie i czy któraś miała taki przypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października, 20:41

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 132 49

    Wysłany: 17 października, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny. Czy wy zawsze testujecie testem o czułości 10?
    Ja zazwyczaj tak i kupowałam albo te rossmanowskie albo pink super czuły. Jestem 10 dni po zastrzyku. W sumie 10,5 dób, bo zastrzyk robiłam o 6 rano w poniedziałek.
    Oprócz pobolewania podbrzusza nie mam kompletnie żadnych innych objawów, także każdego dnia tracę nadzieję. Do tej pory testy o czułości 10 pokazują jeszcze kreskę. Dla eksperymentu kupiłam test pink o czułości 20 i zrobiłam test o 20:30 no i jakiś tam bladzioch się pokazał. I teraz mam zagwozdkę. Czy nawet ta resztka ovittrelle mniejsza zapewne niz 20 mlu jest wykrywana przez ten test czy może coś zaczyna się kiełkować.. przez to że nie mam żadnych objawów nie nakręcam się zbytnio. Pewnie jutro z rana sprawdzę ponownie.
    Ale z chęcią wysłucham jakie testy wy wybieracie i czy któraś miała taki przypadek.
    Ja robię zawsze testami TESTEO z allegro o czułości 10 , ale ja nie eksperymentowałam i czekałam zawsze 14 dni od zastrzyku tak jak zalecała Pani gin bo nie chciałam się gorzko rozczarować.

  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 49 17

    Wysłany: 17 października, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny. Czy wy zawsze testujecie testem o czułości 10?
    Ja zazwyczaj tak i kupowałam albo te rossmanowskie albo pink super czuły. Jestem 10 dni po zastrzyku. W sumie 10,5 dób, bo zastrzyk robiłam o 6 rano w poniedziałek.
    Oprócz pobolewania podbrzusza nie mam kompletnie żadnych innych objawów, także każdego dnia tracę nadzieję. Do tej pory testy o czułości 10 pokazują jeszcze kreskę. Dla eksperymentu kupiłam test pink o czułości 20 i zrobiłam test o 20:30 no i jakiś tam bladzioch się pokazał. I teraz mam zagwozdkę. Czy nawet ta resztka ovittrelle mniejsza zapewne niz 20 mlu jest wykrywana przez ten test czy może coś zaczyna się kiełkować.. przez to że nie mam żadnych objawów nie nakręcam się zbytnio. Pewnie jutro z rana sprawdzę ponownie.
    Ale z chęcią wysłucham jakie testy wy wybieracie i czy któraś miała taki przypadek.

    Ostatnio 14 dni po zastrzyku była u mnie jeszcze ledwie widoczna kreska na pinku o czułości 10. W 15 dniu już czysta biel.
    Myśle że ten zastrzyk to kwestia indywidualna u każdego niestety ;(

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 128 106

    Wysłany: 17 października, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Ostatnio 14 dni po zastrzyku była u mnie jeszcze ledwie widoczna kreska na pinku o czułości 10. W 15 dniu już czysta biel.
    Myśle że ten zastrzyk to kwestia indywidualna u każdego niestety ;(

    U mnie też - 13 dni po zastrzyku Pink 10 wyłapał bladziocha, który mi niestety narobił nadziei

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Tynka_00 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: Dzisiaj, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Prześledziłam prawie cały wątek z waszymi historiami. To mój pierwszy cykl stymulowany i od razu metformina+clo+ovitrelle+dupek. Pani ginekolog stwierdziła że jak na pierwszy cykl to świetnie zareagowałam i w środę przy pęcherzyku 20mm miałam podany ovitrelle ☺️ Kazała testować 10 dni od zastrzyku, ale widzę po waszych historiach, że to zdecydowanie za wcześnie. Ogólnie nie mogę się doczekać… zatestuje 26.10 tak jak mówiła i zobaczymy

    1 rok starań o rodzeństwo
    03.10 pierwszy cykl clo ( 3-8 )
    14.10 monitoring 17,8mm jeden pęcherzyk
    16.10 monitoring 19,9mm i 16mm + zastrzyk ovitrelle
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 183 39

    Wysłany: Dzisiaj, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY! tak jak pisalam… mój cykl był zakręconym. Nie wiem dokładnie który to dzisiaj dc - albo 20 albo 22. Nie miałam zastrzyku bo jak poszłam na monitoring to już było ciałko żółte. Dzisiaj zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/plik-0Q1SEgTUD7

    Co myślicie? Dodam że test zobaczyłam później niż po 10 min. Biorę femoston conti 3 razy dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 08:36

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • AlicjaRogos Przyjaciółka
    Postów: 99 20

    Wysłany: Dzisiaj, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    DZIEWCZYNY! tak jak pisalam… mój cykl był zakręconym. Nie wiem dokładnie który to dzisiaj dc - albo 20 albo 22. Nie miałam zastrzyku bo jak poszłam na monitoring to już było ciałko żółte. Dzisiaj zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/plik-0Q1SEgTUD7

    Co myślicie? Dodam że test zobaczyłam później niż po 10 min. Biorę femoston conti 3 razy dziennie
    Coś tu widać także pewnie do powtórzenia jutro trzymam kciuki ☺️

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 550 185

    Wysłany: Dzisiaj, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    DZIEWCZYNY! tak jak pisalam… mój cykl był zakręconym. Nie wiem dokładnie który to dzisiaj dc - albo 20 albo 22. Nie miałam zastrzyku bo jak poszłam na monitoring to już było ciałko żółte. Dzisiaj zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/plik-0Q1SEgTUD7

    Co myślicie? Dodam że test zobaczyłam później niż po 10 min. Biorę femoston conti 3 razy dziennie
    Widać kreseczkę :) ja bym powtórzyła jutro i jak będzie taka sama lub mocniejsza, to poleciałabym na betę ;) trzymam 🤞🤞🤞

    👱‍♀️ 32l 👦🏻35l
    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG (oba jajowody drożne)
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    12.2023 - 03.2024 stymulacja owulacji
    10.2024 IUI ❓️
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 183 39

    Wysłany: Dzisiaj, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, powtórzę test i może w pon na bete… chociaż mam już skierowanie i zastanawiam się czy jechać dzisiaj czy poczekać. Nie chce się nakręcać - ale wiadomo jak jest. Dzisiaj to test mniej więcej 11 dpo

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 128 106

    Wysłany: Dzisiaj, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    DZIEWCZYNY! tak jak pisalam… mój cykl był zakręconym. Nie wiem dokładnie który to dzisiaj dc - albo 20 albo 22. Nie miałam zastrzyku bo jak poszłam na monitoring to już było ciałko żółte. Dzisiaj zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/plik-0Q1SEgTUD7

    Co myślicie? Dodam że test zobaczyłam później niż po 10 min. Biorę femoston conti 3 razy dziennie

    Coś tam przebija 😃 ja bym chyba betę robiła w poniedziałek bo 11dpo to jeszcze dość wcześnie i jak dziś wyjdzie niska to przez weekend się będziesz stresować

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Cytrynka 🍋 Przyjaciółka
    Postów: 109 96

    Wysłany: Dzisiaj, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    DZIEWCZYNY! tak jak pisalam… mój cykl był zakręconym. Nie wiem dokładnie który to dzisiaj dc - albo 20 albo 22. Nie miałam zastrzyku bo jak poszłam na monitoring to już było ciałko żółte. Dzisiaj zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/plik-0Q1SEgTUD7

    Co myślicie? Dodam że test zobaczyłam później niż po 10 min. Biorę femoston conti 3 razy dziennie
    Ja też widzę!! :)

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa pęcherzyki 18mm i 20mm, oba pękły)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 22mm, pękł)✖️
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️
    28.09 pęcherzyk 19mm
    29.09 zastrzyk Zivafert
    01.10 owulacja
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36,70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 183 39

    Wysłany: Dzisiaj, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj mam sytuację inną - bo wiem, że nie jest to cień cienia po zastrzyku. Kupię pinka i jutro powtórzę a w pon ewentualnie beta. Czasami chyba pojawia się ta druga kreska nawet jeśli nie jest to wynik pozytywny - błąd testu

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
‹‹ 420 421 422 423 424
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ