X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: Dzisiaj, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Cześć dziewczyny! to znowu ja! 🥰

    Beta z dziś 660, przyrost 175% <3
    Więc jest super, tylko mniejszy niż poprzedni. Ale to chyba nie jest powód do zmartwień? :)

    Wspaniała wiadomość ! ❤️ ale się cieszę, że Ci sie udało!
    Mam nadzieje że i nam się poszczęści w tym cyklu 🦋

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: Dzisiaj, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dziewczyny a ja mam pytanie do tych, które przyjmują letrozol. Czy też macie od lekarza zakaz współżycia bez zabezpieczenia od pierwszej tabletki do monitoringu? Moja gin tłumaczyła to większym ryzykiem powstania >3 pęcherzyków i że lepiej nie ryzykować.

    W ostatnim cyklu miałam jednak już dojrzały pęcherzyk w dniu monitoringu (środa) i w ten sam dzień zastrzyk, a owulka już w czwartek. W takiej sytuacji ominęło nas serduszkowanie 2 dni przed owulacją czyli w dniu w którym są bardzo duże szanse i wysoki odsetek ciąż. Dlatego mnie to zastanawia. Pęcherzyk jak do tej pory zawsze był jeden.

    Nic mi w sumie nie mówiła ginekolog 🫣
    Mam nadzieje że mogę bo współżyliśmy podczas przyjmowania w tym cyklu

    Dzisiaj 8dc a od wczoraj lewy jajnik mnie pobolewa, może rzeczywiście szykuje się owulacja trochę wcześniej 🙈

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 551 189

    Wysłany: Dzisiaj, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Cześć dziewczyny! to znowu ja! 🥰

    Beta z dziś 660, przyrost 175% <3
    Więc jest super, tylko mniejszy niż poprzedni. Ale to chyba nie jest powód do zmartwień? :)
    Przyrost jest bardzo dobry, powinna się podwoić po 48h :) gratuluję!

    Cytrynka 🍋, Mała.mi 93, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 32l 👦🏻35l
    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG (oba jajowody drożne)
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    12.2023 - 03.2024 stymulacja owulacji
    10.2024 IUI ❓️
  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 101 37

    Wysłany: Dzisiaj, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja robię zawsze testami TESTEO z allegro o czułości 10 , ale ja nie eksperymentowałam i czekałam zawsze 14 dni od zastrzyku tak jak zalecała Pani gin bo nie chciałam się gorzko rozczarować.

    Uważaj na te testy, była jakiś czas temu sytuacja tutaj na forum że dziewczynie wychodziły cienie nawet jak robiła je z wodą. Zareklamowała je u dystrybutora i wysłał jej nową partię i też wychodziły pozytywne a w ciąży nie była…

‹‹ 421 422 423 424 425
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ