Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cześć dziewczyny! Melduję u mnie biało na teście… ten cykl z nowymi testami - pink. Przynajmniej się przekonałam że lepszej jakości te testy niż testeo bo np okienko z wynikiem jest jakby za plastikowa osłonka, a w testeo nic takiego nie było i można było przypadkowo zalać to okienko 🫣 no cóż…
    No cóż dziewczyny jedziemy na tym samym wózku, u mnie też dziś biało zresztą wcale mnie to nie dziwi bo już wczoraj zrobiłam więc byłam przygotowana na taki wynik. Co do testów to też planuje zmienić. Zostały mi jeszcze 3 z TESTEO, więc zużyje i zabieram się za poszukiwanie innych.
    A Ty jakie polecasz ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2024, 14:04

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cześć dziewczyny! Melduję u mnie biało na teście… ten cykl z nowymi testami - pink. Przynajmniej się przekonałam że lepszej jakości te testy niż testeo bo np okienko z wynikiem jest jakby za plastikowa osłonka, a w testeo nic takiego nie było i można było przypadkowo zalać to okienko 🫣 no cóż…
    Ja od 2 miesięcy testuję tylko z Pink. Zamówiłam sobie na allegro 20 sztuk na zapas 😂

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dziewczyny jestem po zastrzyku w niedziele, dzisiaj wypada 23 dc i jestem w pracy i czuje takie kłucie, wcześniej w lewym jajniku teraz tak na środku🤷‍♀️ czy to coś oznacza? Obecnie od 2 dni zazywam duphaston. Nie wiem co to może być 🙇‍♀️
    Ja też brałam w niedzielę Ovi i wczoraj przed snem czułam ciągnięcie w podbrzuszu aż takie jakby skurcze. Potem sobie pomyślałam że to może wina tego nieszczęsnego ananasa o którym pisałyśmy 😂😂
    ale staram się żadnych bóli ani skurczy nie analizować, lądujemy w siebie mnóstwo hormonów więc wydaje mi się normalne że coś tam się dzieje i pracuje :)

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Nie wiem co sądzić o tej grafice, bo tylko przy owulacji są rozebrani 😂😂😂

    😂😂 Nie zwróciłam na to uwagi nawet 😂

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Nie wiem co sądzić o tej grafice, bo tylko przy owulacji są rozebrani 😂😂😂
    😂😂😂😂

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Ja też brałam w niedzielę Ovi i wczoraj przed snem czułam ciągnięcie w podbrzuszu aż takie jakby skurcze. Potem sobie pomyślałam że to może wina tego nieszczęsnego ananasa o którym pisałyśmy 😂😂
    ale staram się żadnych bóli ani skurczy nie analizować, lądujemy w siebie mnóstwo hormonów więc wydaje mi się normalne że coś tam się dzieje i pracuje :)


    Też tak miałam przed snem ale już o tym zapomniałam i tylko teraz mi to kłucie dało do myślenia. Ja się cieszę że to jest przynajmniej wiem że coś się dzieje 😀 balabym się jakbym nic nie czuła.

    A kiedy robisz test badz bete ? Bierzesz coś jeszcze?

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 15 listopada 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Też tak miałam przed snem ale już o tym zapomniałam i tylko teraz mi to kłucie dało do myślenia. Ja się cieszę że to jest przynajmniej wiem że coś się dzieje 😀 balabym się jakbym nic nie czuła.

    A kiedy robisz test badz bete ? Bierzesz coś jeszcze?
    Biorę progesteron od wtorku, jutro chce sprawdzić rano czy wypłukał mi się już zastrzyk bo ostatnio około 6 dnia miałam już biel 🤗 a testować chce 22.11 i później ewentualnie jeszcze dla pewności 26.11 jeśli wyjdzie negatywny, żeby potwierdzić że na pewno nic z tego w tym cyklu. ☺️

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 15 listopada 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam koktajl który miałam pić po transferze. Doczytałam trochę ze już przed można pić i dziewczyna która obserwuje na instagramie podchodziła do transferu i wspominała o tym koktajlu że zaczęła już pić przed (udalo jej się). Oczywiście działanie koktajlu potwierdzone naukowo, faktycznie ma wpływ na drugą fazę cyklu i zagnieżdżenie.

    No więc.. jest obrzydliwy 🤢🤢 Nienawidzę buraków w sokach itp. A tu takie połączenie jest że jeszcze ciężej mi to przełknąć 🤢🤭
    Ja nie wiem jak ja wytrwam do 2 grudnia 😑🤭🤢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2024, 15:24

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 15 listopada 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam koktajl który miałam pić po transferze. Doczytałam trochę ze już przed można pić i dziewczyna która obserwuje na instagramie podchodziła do transferu i wspominała o tym koktajlu że zaczęła już pić przed (udalo jej się). Oczywiście działanie koktajlu potwierdzone naukowo, faktycznie ma wpływ na drugą fazę cyklu i zagnieżdżenie.

    No więc.. jest obrzydliwy 🤢🤢 Nienawidzę buraków w sokach itp. A tu takie połączenie jest że jeszcze ciężej mi to przełknąć 🤢🤭
    Ja nie wiem jak ja wytrwam do 2 grudnia 😑🤭🤢
    A czy jak ktoś nie podchodzi do transferu to też ma sens ?

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 15 listopada 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A czy jak ktoś nie podchodzi do transferu to też ma sens ?

    Myślę że na pewno ma sens :) ale to na prawdę dla wytrwałych, bo na prawdę nie jest zbyt smaczny 🤭

    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37459441/

    200g arbuza, 80g świeżego buraka, 2-4g świeżego imbiru, troszkę wody, zblendować.

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 15 listopada 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakich dniach cyklu to stosować ? I dziennie rozumiem taka jedną porcję wypić tak?

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 15 listopada 2024, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A w jakich dniach cyklu to stosować ? I dziennie rozumiem taka jedną porcję wypić tak?
    Po owulacji. Tak taka porcja codziennie. Ja nie namawiam jak coś, ale wspominam że ponoć ma super właściwości. A wszystko co może pomóc musze wypróbować 😅

    AlicjaRogos lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 15 listopada 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja w tym cyklu pierwszy raz stosowałam ovitrelle po stymulacji clo, dziś 8 dni po zastrzyku i nadal delikatna kreska. Czekam aż się wypłucze całkowicie, wtedy będzie można zacząć testowanie 🤪

    Finch11, Ola_45, Suzie, Vergeet, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2024, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo czytałam że któreś z was robiły badania na bakterie chlamydie mycoplasme i ureaplasmę powiedzcie ile placilyscie w swoim mieście ? Bo ja robilam rok temu i płaciłam 222 a teraz jest o 100 zł droższy czy jest to możliwe ? Czy ja coś źle sprawdzam 🤔

  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 15 listopada 2024, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biorąc lamette macie plamienia czerwone ? Od dwóch dni po okresie mam takie objawy, niby wyczytałam ze tak może być po lammecie ale we wcześniejszych cyklach tego nie miałam 🤔

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 15 listopada 2024, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Dziewczyny bo czytałam że któreś z was robiły badania na bakterie chlamydie mycoplasme i ureaplasmę powiedzcie ile placilyscie w swoim mieście ? Bo ja robilam rok temu i płaciłam 222 a teraz jest o 100 zł droższy czy jest to możliwe ? Czy ja coś źle sprawdzam 🤔
    Ja za zestaw test MUCha + biocenoza zapłaciłam 435 zł + jeszcze wizyta 180 zł… zwykle za ten pakiet płaci się właśnie ok 400 zł

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 15 listopada 2024, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Dziewczyny bo czytałam że któreś z was robiły badania na bakterie chlamydie mycoplasme i ureaplasmę powiedzcie ile placilyscie w swoim mieście ? Bo ja robilam rok temu i płaciłam 222 a teraz jest o 100 zł droższy czy jest to możliwe ? Czy ja coś źle sprawdzam 🤔
    Ja poprosiłam o skierowanie na te badania bo mam pakiet w Medicover, więc udało mi się zrobić je za darmo i dodatkowo jeszcze czystość pochwy 😌

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 15 listopada 2024, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Witajcie, u mnie pierwszy cykl stymulowany lametta+ovitrelle więc przycupnę tu z wami bo widzę że idealnie trafiłam w wątek ❤️
    U mnie zastrzyk podany przedwczoraj, czekam tak do około 10dpo i będę testować czy się wypłukał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2024, 23:59

    AlicjaRogos, Finch11, aszin, cysterka95, Mała.mi 93, Migotka96 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 16 listopada 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Hej Witajcie, u mnie pierwszy cykl stymulowany lametta+ovitrelle więc przycupnę tu z wami bo widzę że idealnie trafiłam w wątek ❤️
    U mnie zastrzyk podany przedwczoraj, czekam tak do około 10dpo i będę testować czy się wypłukał :)
    Zapraszamy! 💛
    U mnie dzisiaj 6 dni po zastrzyku (brałam w niedzielę o 16:00) i dzisiaj już biel bez żadnego cienia 🤍
    Także teraz już tylko czekam do piątku na testowanie 😎

    A zaraz lecę na wizytę do nowej lekarki, jestem ciekawa co powie 🤗

    AlicjaRogos, Chameleon_13 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 16 listopada 2024, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam koktajl który miałam pić po transferze. Doczytałam trochę ze już przed można pić i dziewczyna która obserwuje na instagramie podchodziła do transferu i wspominała o tym koktajlu że zaczęła już pić przed (udalo jej się). Oczywiście działanie koktajlu potwierdzone naukowo, faktycznie ma wpływ na drugą fazę cyklu i zagnieżdżenie.

    No więc.. jest obrzydliwy 🤢🤢 Nienawidzę buraków w sokach itp. A tu takie połączenie jest że jeszcze ciężej mi to przełknąć 🤢🤭
    Ja nie wiem jak ja wytrwam do 2 grudnia 😑🤭🤢

    Daj przepis ;)

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ