X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Testosteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 3 października 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie leki bierzecie na obniżenie testosteronu???

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 3 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 4 października 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam ten problem i trafiłam do takiego ginekologa który stwierdził ze mam brać znowu tabletki antykoncepcyjne a jak zapytałam jak wtedy zajdę w ciąże to nie znał odpowiedzi;/

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 5 października 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/za-wysoki-testosteron,1852.html

    polecam temat :D

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 października 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi endo powiedział, ze przy staraniach nie powinno się zbytnio ingerować w androgeny, bo to może zaszkodzić. on zalecałby wspomożenie pierwszej fazy lub stymulować owulacje. jeśli chciałabym zrobić porządek z testosteronem to musiałabym zrobić sobie przerwę w staraniach. tak źle i tak nie dobrze :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi kiedys poprzedni gin mowil, ze jakbym sie nie starala zajsc w ciaze to mam zazywac Androcur przez pol roku, ale sie nie zgodzilam, bo nie chcialam na to tracic czasu.. tez czytalam, ze nie powinno sie ingerowac w androgeny, bo to ma jakies dzialanie teratogenne (juz nie pamietam co tam bylo dokladnie opisane)

    W przypadku PCOS stosuje się dodatkowo lek przeciwcukrzycowy o nazwie metformina - z nie do końca poznanych przyczyn łagodzi objawy tego schorzenia, może obniżyć poziom testosteronu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ