X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Testy ciazowe 10dpt cień
Odpowiedz

Testy ciazowe 10dpt cień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie. 6dpt beta 8.05 robię codziennie rano test, jednej firmy Pink płytkowy 10mlu (kreska nadal blada) I tak kazdego dnia, mam wrazenie że od 6dpt do dzisiaj 10 dpt nic nie ciemnieje i sobie myślę czy to normalne? Jutro idę na Betę (rozkaz lekarza) :-) .... dziś zrobiłam koło 17:30 test inny One Step paseczkowy 10mlu a tutaj to już w ogóle muszę szukać ledwo co.... Czy to normalne że testy 10dpt wychodzą blade? Jak wychodziły Wasze? :-) szukam oczywiście POZYTYWNYCH HISTORII bardzo lubię karmić się nadzieja ♡ zycze wszystkim Nam pięknych zajączków na Święta I bijących serduszek!

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 264 576

    Wysłany: 7 marca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wrzuć fotki tych testów 🙂

    Catherine lubi tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛

    11.2023 start IVF ✊🏻
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 ✊🏻
    4 dpt ⏸️ • 5 dpt beta: 25,7 🥹 • 7 dpt beta: 96,9 🥰 • 9 dpt beta: 233 🥹 • 13 dpt beta: 1252 🤩 • 16 dpt beta: 4872; GS: 7mm 🥹 • 20 dpt beta: 11638 👶🏻 • 7+0 GS 3,36 cm; CRL 8,6 mm 👶🏻 • 8+5 CRL 2,25 cm, będzie synek 🩵 • 10+4 CRL 3,99 cm, 173 bpm 💓 • 12+5 ⏳🙏🏻🍀

    preg.png

    Rośnij, Maluszku 🥹🩵🍀
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to się dodawało? 🙈

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 264 576

    Wysłany: 7 marca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    A jak to się dodawało? 🙈
    Przez stronę zapodaj.net

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛

    11.2023 start IVF ✊🏻
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 ✊🏻
    4 dpt ⏸️ • 5 dpt beta: 25,7 🥹 • 7 dpt beta: 96,9 🥰 • 9 dpt beta: 233 🥹 • 13 dpt beta: 1252 🤩 • 16 dpt beta: 4872; GS: 7mm 🥹 • 20 dpt beta: 11638 👶🏻 • 7+0 GS 3,36 cm; CRL 8,6 mm 👶🏻 • 8+5 CRL 2,25 cm, będzie synek 🩵 • 10+4 CRL 3,99 cm, 173 bpm 💓 • 12+5 ⏳🙏🏻🍀

    preg.png

    Rośnij, Maluszku 🥹🩵🍀
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-dJjGGtbNV3

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-KvgzDec4ks

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ten z teraz

    https://zapodaj.net/plik-s02Cb7Wk7d

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 264 576

    Wysłany: 7 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    https://zapodaj.net/plik-dJjGGtbNV3
    Kreska jest i nie trzeba się mocno przyglądać, żeby ją zobaczyć. Z mojego doświadczenia wychodzi, że te płytkowe pokazują słabsze kreski niż strumieniowe. Ale jutrzejsza beta rozwieje wszystkie wątpliwości 🙂

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛

    11.2023 start IVF ✊🏻
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 ✊🏻
    4 dpt ⏸️ • 5 dpt beta: 25,7 🥹 • 7 dpt beta: 96,9 🥰 • 9 dpt beta: 233 🥹 • 13 dpt beta: 1252 🤩 • 16 dpt beta: 4872; GS: 7mm 🥹 • 20 dpt beta: 11638 👶🏻 • 7+0 GS 3,36 cm; CRL 8,6 mm 👶🏻 • 8+5 CRL 2,25 cm, będzie synek 🩵 • 10+4 CRL 3,99 cm, 173 bpm 💓 • 12+5 ⏳🙏🏻🍀

    preg.png

    Rośnij, Maluszku 🥹🩵🍀
  • Stokrotka89 Koleżanka
    Postów: 248 22

    Wysłany: 7 marca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta powinna podwajać się co 48-72 godziny w początkowym okresie ciąży. Prazek jest wyraźny na zdjęciach. Czy występuje przyrost najlepiej sprawdzić we krwi, ponieważ może być mylące porównywanie testów. Ja kiedyś tak robiłam i niepotrzebnie się stresowałam.

    Catherine lubi tę wiadomość

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Kreska jest i nie trzeba się mocno przyglądać, żeby ją zobaczyć. Z mojego doświadczenia wychodzi, że te płytkowe pokazują słabsze kreski niż strumieniowe. Ale jutrzejsza beta rozwieje wszystkie wątpliwości 🙂
    Tak ale zastanawiam się czy to normalne że nie ciemnieje? I czy 9dpt nie powinna być ciemna?

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 264 576

    Wysłany: 7 marca, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    Tak ale zastanawiam się czy to normalne że nie ciemnieje? I czy 9dpt nie powinna być ciemna?
    To, czy jest ciemna zależy m.in. od tego, jaką ma czułość test, czy był robiony z samego rana i pewnie wielu innych. U mnie różne testy pokazują różne kreski, a czułość niby taka sama. Najważniejsze teraz to nie przejmować się tym za bardzo i jutro z rana zrobić betę z krwi 🙂

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛

    11.2023 start IVF ✊🏻
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 ✊🏻
    4 dpt ⏸️ • 5 dpt beta: 25,7 🥹 • 7 dpt beta: 96,9 🥰 • 9 dpt beta: 233 🥹 • 13 dpt beta: 1252 🤩 • 16 dpt beta: 4872; GS: 7mm 🥹 • 20 dpt beta: 11638 👶🏻 • 7+0 GS 3,36 cm; CRL 8,6 mm 👶🏻 • 8+5 CRL 2,25 cm, będzie synek 🩵 • 10+4 CRL 3,99 cm, 173 bpm 💓 • 12+5 ⏳🙏🏻🍀

    preg.png

    Rośnij, Maluszku 🥹🩵🍀
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego robię każdy o 6:15 rano, na pierwszy mocz i 10mlu jednej firmy :-) I zachodze w głowę czy to normalne że tak jest... I ciekawa jestem jak wygląda test w 9 czy 10 dpt u innych

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka89 wrote:
    Beta powinna podwajać się co 48-72 godziny w początkowym okresie ciąży. Prazek jest wyraźny na zdjęciach. Czy występuje przyrost najlepiej sprawdzić we krwi, ponieważ może być mylące porównywanie testów. Ja kiedyś tak robiłam i niepotrzebnie się stresowałam.


    Ehh ciężko się nie stresować 🥺 fajnie jakby ktoś dodał tu test 9 i 10 dpt

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Stokrotka89 Koleżanka
    Postów: 248 22

    Wysłany: 7 marca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    Ehh ciężko się nie stresować 🥺 fajnie jakby ktoś dodał tu test 9 i 10 dpt


    Zdjęć nie mam ale proszę uwierzyć na słowo- testy były np przez 3 dni tego samego natężenia koloru. A beta rosła. Wiec zaprzestałam bo bym się wykończyła. Trzymam mocno kciuki! Proszę pamiętać by badać krew w tym samym laboratorium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 19:10

    Catherine, Luna_94🌛 lubią tę wiadomość

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 7 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka89 wrote:
    Zdjęć nie mam ale proszę uwierzyć na słowo- testy były np przez 3 dni tego samego natężenia koloru. A beta rosła. Wiec zaprzestałam bo bym się wykończyła. Trzymam mocno kciuki! Proszę pamiętać by badać krew w tym samym laboratorium.
    Dużo mi to daje ♡ dziękuję

    Stokrotka89 lubi tę wiadomość

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ