X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Testy ciążowe po Ovitrelle
Odpowiedz

Testy ciążowe po Ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • smileonmars Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lutego 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    we wtorek 18.02 miałam 2 duże pęcherzyki i dostałam zastrzyk Ovitrelle, w piątek 21.02 byłam na kontroli, pęcherzyki ładnie pęknięte. W sobotę 22.02 zrobiłam test ciążowy tylko dlatego, żeby przekonać się, czy faktycznie będzie pozytywny po zastrzyku - był negatywny.
    W środę 26.02 ponownie zrobiłam test ciążowy - pozytywny. (jest to 8 dzień po zastrzyku). Nie nastawiałam się, że to może być ciąża, więc postanowiłam dzisiaj z rana zrobić znów test i tym razem był negatywny. Nie mam pojęcia co o tym myśleć?

  • smileonmars Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lutego 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może mi pomóc? Chociaż powiedzieć, co o tym myśli.

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 28 lutego 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test 13,5 dnia po zastrzyku ovitrelle i był pozytywny i z krwi i z moczu. Najbardziej na Twoim miejscu bym się jednak sugerowała badaniami krwi więc polecam zrobić beta hcg ja robiłam 12 dpo i wyszla pozytywna, więc poczekaj jeszcze trochę, zrób betę tak wtorek -środa ona Ci prawdę powie👍😊

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • smileonmars Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lutego 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki wielkie, bo powoli już się pogodziłam z myślą, że się nie udało, a tu jednak jest jeszcze jakaś nadzieja dla mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczelaj jeszcze :) pierwszy test nie wyszedl chwile po ovritelle bo musial byl wadliwy, nie ma innej opcji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ