Forum Starając się z pomocą medyczną Testy owulacyjne i ciążowe
Odpowiedz

Testy owulacyjne i ciążowe

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opolanka 85 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze szczęśliwego cyklu, z którego mam cudną córeczkę, zostało mi 36 sztuk testów owulacyjnych z allegro (Ovulation LH Test Strip, termin ważności 07/2018) i 6 sztuk różnych testów ciążowych:- greenmed płytkowy 1 test - termin ważności 09/2018
    - bobo - test 1 test płytkowy - termin ważności 06/2018
    - pink test express 1 test strumieniowy - termin ważności 09/2018
    - bobo test duo 1 test strumieniowy i 1 test płytkowy - termin ważności 09/2018
    - pre-test 1 test płytkowy - termin ważności 10/2019
    Może któraś przyszła mamusia chciałaby odkupić całość za 30 zł + kw? Gratis dorzucam 16 saszetek Inofemu.

Mam również Fostimon 75 j.m. 3 fiolki do stymulacji owulacji, termin ważności 11/2018, Gratis 3 strzykawki plus 3 igły - 30 zł za całość + kw

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 13:41

31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • Opolanka 85 Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2018, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego