X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Testy owulacyjne i ciążowe
Odpowiedz

Testy owulacyjne i ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze szczęśliwego cyklu, z którego mam cudną córeczkę, zostało mi 36 sztuk testów owulacyjnych z allegro (Ovulation LH Test Strip, termin ważności 07/2018) i 6 sztuk różnych testów ciążowych:- greenmed płytkowy 1 test - termin ważności 09/2018
    - bobo - test 1 test płytkowy - termin ważności 06/2018
    - pink test express 1 test strumieniowy - termin ważności 09/2018
    - bobo test duo 1 test strumieniowy i 1 test płytkowy - termin ważności 09/2018
    - pre-test 1 test płytkowy - termin ważności 10/2019
    Może któraś przyszła mamusia chciałaby odkupić całość za 30 zł + kw? Gratis dorzucam 16 saszetek Inofemu.

    Mam również Fostimon 75 j.m. 3 fiolki do stymulacji owulacji, termin ważności 11/2018, Gratis 3 strzykawki plus 3 igły - 30 zł za całość + kw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 13:41

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ