X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną TMG - betaina przed i w czasie ciąży
Odpowiedz

TMG - betaina przed i w czasie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosze o sugestie, czy będąc w ciązy można przyjmować betainę w wysokich dawkach tj. 1000? Z tego co do tej pory wyczytałam opinie chyba nie są jednoznaczne... Bardzo zależy mi na obniżeniu homocysteiny, zmetylowane B w dużych dawkach już biorę. Czy ktoś kontaktował się może w tej sprawie z lekarzem?

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijać temat

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ