Forum Starając się z pomocą medyczną TMG - betaina przed i w czasie ciąży
Odpowiedz

TMG - betaina przed i w czasie ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Micra Debiutantka
  Postów: 14 0

  Wysłany: 12 lutego 2018, 20:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Bardzo prosze o sugestie, czy będąc w ciązy można przyjmować betainę w wysokich dawkach tj. 1000? Z tego co do tej pory wyczytałam opinie chyba nie są jednoznaczne... Bardzo zależy mi na obniżeniu homocysteiny, zmetylowane B w dużych dawkach już biorę. Czy ktoś kontaktował się może w tej sprawie z lekarzem?

 • 83xxx Autorytet
  Postów: 665 605

  Wysłany: 1 marca 2018, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Podbijać temat

  n5bjdmw.png
  sbo114n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego