X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną torbiel krwotoczna cialka zoltego
Odpowiedz

torbiel krwotoczna cialka zoltego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Drugiraz Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o radę. Może któraś z was też tak miała. W 10 dniu cyklu miałam dominujący pęcherzyk (po clo)20. Dostałam tego samego dnia ovitrelle na pęknięcie. Kilka godzin później bolały mnie jajniki. 5 dni po podaniu zastrzyku poszłam do lekarza sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Lekarz pocieszal, że na miejscu tego pęcherzyka mam torbiel i ze jest w niej ciałko żółte. Stwierdził, że owulacja była a pęcherzyk pękł. Kazał czekać i testować w dniu spodziewanej miesiączki. Powiedział, żeby się nie poddawać bo może to być wczesny obraz ciąży lub torbiel która się wchłonie. Proszę o odpowiedź, może są tu dziewczyny o podobnej historii?

    Drugiraz
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 2 lutego 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel krwotoczna to nic takiego. Powstała ona w wyniku pęknięcia pęcherzyka grafa... Zdarza się ze raz pęknie on prawidłowo a raz nie... Widocznie trochę krwi dostało się do środka :) to ciałko żółte działa normalnie, produkuje progesteron. Nic się nie martw :) możesz ewentualnie trochę do @ odczuwać ten jajnik :) mam takie cialka często

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 lutego 2016, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie torbiele krwotoczne robily sie z niepeknietego pecherzyka, osiagaly ok 3 cm, ale byly widoczne dopiero pod koniec cyklu przed okresem, wczesniej to byl po prostu przerosniety pecherzyk.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ