X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiel krwotoczna po każdym cyklu
Odpowiedz

Torbiel krwotoczna po każdym cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, magluję forum i nigdzie nie znalazłam jakiejś sensownej odpowiedzi.

    Czy to normalne że po każdym możliwym cyklu robi się torbiel krwotoczna?
    W 4cs zrobiła mi się torbiel, która wchłonęła się wraz z owulacją w 5c.
    Natomiast 5c miał potwierdzoną owulację i progesteron ponad 16- było ciałko krwotoczne.
    Teraz 6c i znowu podejrzewam, że po tej "super owulacji" w 5c została torbiel, która się wchłonie dopiero w kolejnym cyklu... ale jeszcze nie byłam na usg.
    Widzę po wynikach że jest słabo.

    Ale nie wchodząc w szczegóły. O LUF wiem, ale mi pęcherzyki pękają. A można jakoś unormować te torbiele po owulacji? Żeby się nie robiły krwotoczne, żeby znikały wraz z nowym cyklem? Odkąd chodzę na monitoringi od pół roku, to ZAWSZE słyszę, że mam torbiel krwotoczną... nigdy ciałko żółte... raz udało się wyłapać płyn w zatoce, ale nie było ciałka... a od tamtej pory (1cs) ani razu płynu nie było...

    Czy to jest normalne? Ktoś ma pojęcie na ten temat?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ