Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiel krwotoczna po każdym cyklu
Odpowiedz

Torbiel krwotoczna po każdym cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, magluję forum i nigdzie nie znalazłam jakiejś sensownej odpowiedzi.

Czy to normalne że po każdym możliwym cyklu robi się torbiel krwotoczna?
    W 4cs zrobiła mi się torbiel, która wchłonęła się wraz z owulacją w 5c.
    Natomiast 5c miał potwierdzoną owulację i progesteron ponad 16- było ciałko krwotoczne.
    Teraz 6c i znowu podejrzewam, że po tej "super owulacji" w 5c została torbiel, która się wchłonie dopiero w kolejnym cyklu... ale jeszcze nie byłam na usg.
    Widzę po wynikach że jest słabo.

Ale nie wchodząc w szczegóły. O LUF wiem, ale mi pęcherzyki pękają. A można jakoś unormować te torbiele po owulacji? Żeby się nie robiły krwotoczne, żeby znikały wraz z nowym cyklem? Odkąd chodzę na monitoringi od pół roku, to ZAWSZE słyszę, że mam torbiel krwotoczną... nigdy ciałko żółte... raz udało się wyłapać płyn w zatoce, ale nie było ciałka... a od tamtej pory (1cs) ani razu płynu nie było...

Czy to jest normalne? Ktoś ma pojęcie na ten temat?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ