Forum Starając się z pomocą medyczną TORBIEL NA JAJNIKU
Odpowiedz

TORBIEL NA JAJNIKU

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szoszynka Nowa

Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staram sie od 10 mcy o dziecko, niestety bezskutecznie. w ogole nie zachodze w ciążę :( . Przez ostatni cykl bralam CLO, z przepisu gin która nie zbadała mnie za pomoca USG, bo po prostu go nie miala .... Wczoraj okazalo sie ze dzieki temu lekowi wyrosla mi torbiel 6cm na jajniku, co znowu nie pozwoli mi zajsc w ciaze przez co najmniej jeden cykl ... Mam brac duphaston przez 10 dni od 11 dnia cyklu, aby torbiel zaczela sie wchlaniac. Czy Wy dziewczyny, przechodzilyscie przez cos podobnego i czy mimo wszytsko jest jakas szansa na zajscie w ciaze przy torbieli? Wczoraj uslyszalam ze nie, ale pani gin za chwile poprawila sie i powiedziala ze tak, jezeli owu byla z drugiego jajnika ...

ueshdn3j5samyv1x.png
  • nadziejka88 Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel 4cm właśnie po Clo. Mi moj gin kategorycznie zabronił stymulacji i przepisał na jeden miesiąc tabletki anty VIBIN i oczywiście miał rację bo w następnym cyklu po torbieli ani śladu i zaczęłam stymulację letrozolem. Także torbiele czynnościowe to nic strasznego i jak się go pozbędziesz to można wracać do gry :)

Szoszynka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ