X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną TORBIEL NA JAJNIKU
Odpowiedz

TORBIEL NA JAJNIKU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szoszynka Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staram sie od 10 mcy o dziecko, niestety bezskutecznie. w ogole nie zachodze w ciążę :( . Przez ostatni cykl bralam CLO, z przepisu gin która nie zbadała mnie za pomoca USG, bo po prostu go nie miala .... Wczoraj okazalo sie ze dzieki temu lekowi wyrosla mi torbiel 6cm na jajniku, co znowu nie pozwoli mi zajsc w ciaze przez co najmniej jeden cykl ... Mam brac duphaston przez 10 dni od 11 dnia cyklu, aby torbiel zaczela sie wchlaniac. Czy Wy dziewczyny, przechodzilyscie przez cos podobnego i czy mimo wszytsko jest jakas szansa na zajscie w ciaze przy torbieli? Wczoraj uslyszalam ze nie, ale pani gin za chwile poprawila sie i powiedziala ze tak, jezeli owu byla z drugiego jajnika ...

    ueshdn3j5samyv1x.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel 4cm właśnie po Clo. Mi moj gin kategorycznie zabronił stymulacji i przepisał na jeden miesiąc tabletki anty VIBIN i oczywiście miał rację bo w następnym cyklu po torbieli ani śladu i zaczęłam stymulację letrozolem. Także torbiele czynnościowe to nic strasznego i jak się go pozbędziesz to można wracać do gry :)

    Szoszynka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ