Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiel po Clo
Odpowiedz

Torbiel po Clo

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Tajka Autorytet
  Postów: 2157 3041

  Wysłany: 5 sierpnia 2020, 15:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej
  Mam problem, bo jestem na drugim cyklu stymulowanym clo i dzisiaj (7d po owu) byłam na monicie u innego lekarza niż prowadzący i jest na lewym jajniku torbiel (A w dzień zastrzyku ovitrelle) było tam kilka małych pęcherzyków, bez dominującego. Natomiast w prawym (gdzie był jeden pecherzyk) nie było śladu po owulacji (brak cialka zoltego). Lekarz zalecił to skonsultować to z moim bo od kolejnej środy znowu mam brać clo, a ewidentnie mi to szkodzi, a nie pomaga.
  Czy któraś miała podobny problem?czy zalecana jest kolejna stymulacja w momencie powstania torbieli?czy o owulacji zawsze świadczy obecność cialka żółtego?

  '90
  12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
  27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
  5b09zbmh4acxeig2.png
 • Magnolia6 Przyjaciółka
  Postów: 175 48

  Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie zaleca się kolejnej stymulacji przy torbieli. Należy cykl odczekać. Gin mi tak mówiła i nie dawała stymulacji jak wyszła torbiel. Na resztę nie znam odpowiedzi.

  Tajka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ