X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiel po Clo
Odpowiedz

Torbiel po Clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Mam problem, bo jestem na drugim cyklu stymulowanym clo i dzisiaj (7d po owu) byłam na monicie u innego lekarza niż prowadzący i jest na lewym jajniku torbiel (A w dzień zastrzyku ovitrelle) było tam kilka małych pęcherzyków, bez dominującego. Natomiast w prawym (gdzie był jeden pecherzyk) nie było śladu po owulacji (brak cialka zoltego). Lekarz zalecił to skonsultować to z moim bo od kolejnej środy znowu mam brać clo, a ewidentnie mi to szkodzi, a nie pomaga.
    Czy któraś miała podobny problem?czy zalecana jest kolejna stymulacja w momencie powstania torbieli?czy o owulacji zawsze świadczy obecność cialka żółtego?

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaleca się kolejnej stymulacji przy torbieli. Należy cykl odczekać. Gin mi tak mówiła i nie dawała stymulacji jak wyszła torbiel. Na resztę nie znam odpowiedzi.

    Tajka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ