X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiele krwotoczne
Odpowiedz

Torbiele krwotoczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, magluję forum i nigdzie nie znalazłam jakiejś sensownej odpowiedzi.

    Czy to normalne że po każdym możliwym cyklu robi się torbiel krwotoczna?
    W 4cs zrobiła mi się torbiel, która wchłonęła się wraz z owulacją w 5c.
    Natomiast 5c miał potwierdzoną owulację i progesteron ponad 16- było ciałko krwotoczne.
    Teraz 6c i znowu podejrzewam, że po tej "super owulacji" w 5c została torbiel, która się wchłonie dopiero w kolejnym cyklu... ale jeszcze nie byłam na usg.
    Widzę po wynikach że jest słabo.

    Ale nie wchodząc w szczegóły. O LUF wiem, ale mi pęcherzyki pękają. A można jakoś unormować te torbiele po owulacji? Żeby się nie robiły krwotoczne, żeby znikały wraz z nowym cyklem? Odkąd chodzę na monitoringi od pół roku, to ZAWSZE słyszę, że mam torbiel krwotoczną... nigdy ciałko żółte... raz udało się wyłapać płyn w zatoce, ale nie było ciałka... a od tamtej pory (1cs) ani razu płynu nie było...

    Czy to jest normalne? Ktoś ma pojęcie na ten temat?

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ