Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiele krwotoczne, anty i brak miesiączki po odstawieniu
Odpowiedz

Torbiele krwotoczne, anty i brak miesiączki po odstawieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asia Eska Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 26 października 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, być może któraś z Was miała podobna sytuację. Otóż po ostatniej stymulacji, której efektem było aż 5 pęcherzyków pozostały mi 2 torbiele krwotoczne - jedna na prawym i jedna na lewym jajniku. Dostałam od lekarza tabletki anty na kolejny cykl, w 9 d.c. byłam u lekarza i torbiele się znacznie zmniejszyły. Natomiast ra zapomniałam wziąć pigulke - niestety nie pamiętam jaki to był d.c. ( być może 18, ale nie dam sobie ręki uciac, bo kompletnie to zignorowalam). Pod koniec brania tabletek anty więc w okolicach 20 d.c. pojawiło się lekkie plamienie i bóle okresowe. Bóle utrzymywały się przez 2-3 dni natomiast plamienie zmieniło barwę z ciemnej na jasna i utrzymuje się do teraz. Dziś mam 28 dc tabletki odstawiłam 6 dni temu a krwawienia nie ma. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień i ma to być monitoring owulacji, bo teoretycznie powinnam już być na początku kolejnego cyklu stymulowanego. Teoretycznie mogę zrobić test, ale czy to ma sens? Nigdy nie brałam pigułek anty, nie wiem jak to powinno wyglądać... ktoś może coś podpowiedzieć?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ