X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Transfer, a antybiotyk
Odpowiedz

Transfer, a antybiotyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy któraś z Was miała transfer (in vitro) podczas brania antybiotyku? Czy to jest dobry pomysł, czy lepiej odłożyć transfer na kolejny miesiąc?
    Antybiotyk nie jest spowodowany żadną infekcją, tylko zapisany przez lekarza zapobiegawczo po zabiegu stomatologicznym.

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 11:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam po punkcji brać aż do transferu i to mocny (tetrakcyliny) więc chyba nie szkodzi.
    Ale dopytaj lekarza!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ