Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Transfer po cięciu cesarskim
Odpowiedz

Transfer po cięciu cesarskim

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kaczuszka5678 Koleżanka
    Postów: 46 82

    Wysłany: 17 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 2 miesiące temu urodziłam synka (ICSI, pierwszy transfer). Bardzo chciałam urodzić naturalnie, ale niestety ze względu na położenie poprzeczne nie było to możliwe. Czy wiecie coś o tym czy po cc powodzenie kolejnego transferu zmniejsza się? Czy są tu dziewczyny które mogą się na ten temat podzielić wiedzą?

    Starania od 2016 r
    Astenotheratozoospermia
    IUI maj 2018 :(
    IUI sierpień 2018 :(
    IMSI punkcja luty 2019, I krio 04.04.2019
    12.04.19 beta 74,5 <3
    15.04.19 beta 475
    19.04.19 beta 2100 <3
    styczeń 2020 - jest dzidziuś !!! <3
    f2w39jcgba48j5hs.png

    Wracamy po rodzeństwo !
    Czekaja na nas 2 bałwanki
    Transfer 23.04.2021 r zarodek 3.1.2 po PGS
  • siwa33 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 19 października 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam w tym temacie doświadczenia ale wydaje mi się że nie ma to znaczenia przy zagniezdzaniu zarodka bo jeśli by tak było to każda kobieta po cesarce miała by problem z zajściem ponownie w ciążę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ