X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Transfer zarodków do innej kliniki
Odpowiedz

Transfer zarodków do innej kliniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 'Marzycielka' Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 2 listopada, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie czy orientujecie się może czy jest możliwość przeniesienia zarodków do innej kliniki w ramach rządowego programu? w obecnej klinice brak środków, dlatego transfery przeniesione na nowy rok. Chciałabym przenieść zarodki do innej kliniki gdzie są jeszcze środki w tym roku.

    👩♀️''88

    sono-HSG✔️
    AMH 2,9 - 01.2024 ✔️

    Niedoczynność tarczycy

    50g euthyrox - TSH 1.2

    anty TPO - 0.62

    T4 -6.1

    FT4 - 1.11

    Ferrytyna 54,25

    FSH - 5.36, LH - 8.5 w 4dc

    Wit. D3 - 34.6

    Kwas foliowy - 15.83

    Testosteron -1.42

    Kariotyp - prawidłowy: 46,XX

    KIR - Bx
    Wykryto geny KIR: 2DL1, 2DL2, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4 deleted, 2DL5 all, 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS2, 2DS3,2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 3DS1, 2DP1, 3DP1 norm.
    Nie wykryto genów KIR: 2DL5 (grupa 1), 2DS4 norm, 2DS5, 3DP1 variant.

    Histeroskopia + biopsja w 18dc - polipowate endometrium w fazie poliferacyjnej

    CD 56 - +35/HPF niska liczba uNK

    CD 138 wynik ujemny

    🧔‍♂️'92
    Nasienie ✔️

    Kariotyp - prawidłowy 46,XY

    I IVF 2025:❌ 02.25
    II IVF 2025:❌ 05.2
  • Małgosia 83 Ekspertka
    Postów: 201 60

    Wysłany: 4 listopada, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakiej klinice jesteś i gdzie chcesz iść? Podejrzewam to kwestie techniczne

    Starania od 2019
    IVF - sierpień 2025
  • MiniMe Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 5 listopada, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam taką sytuację w Bocianie w Warszawie. Środki nawet podobno mają, ale przeznaczają je na nowe kwalifikacje(!), a u swoich pacjentów z już rozpoczętymi procedurami odraczają transfery. Na nie wiadomo kiedy, mówią, że mogą o 6 miesięcy. Niestety z tego co wiem nie można w ramach programu przenieść się do innej kliniki z istniejącymi zarodkami. Czyli dopóki są zarodki jesteśmy „zakładnikami” obecnej kliniki. Trudno oprzeć się wrażeniu, że klinika wykorzystuje to, wiedząc że nie mamy wyjścia i skupia się na ciągłym poszerzaniu liczby nowych klientów, którym finalnie też przecież nie zaoferuje pełnej procedury 🤯

  • Anabela Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 5 listopada, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgodnie z zasadami programu nie można zmieniać realizatora dopóki nie zakończycie cyklu, a zakończenie cyklu= transfer wszystkich zarodków. Jest to wpisane na sztywno. I nie, zmiana z Bocian Warszawa np. na Bocian Gdańsk to też jest zmiana realizatora,czyli możliwa dopiero po zakończeniu cyklu.
    Ja też z wielu powodów czuję się "zakładnikiem programu",to co normalnie można komercyjnie tu nie można. Normalnie moglibyście zapłacić np. prywatnie za kriotransfer (cena nie jest aż tak straszna jak całe in vitro), ale znając już ten program powołają się na zapis,że para nie może współfinansować żadnych kosztów będąc w programie więc na 99,9% będzie odmowa. Z drugiej strony w Bocianie jest taki bałagan, że może przejdzie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ