X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną TSH ,letrox i domowe metody
Odpowiedz

TSH ,letrox i domowe metody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .Szukałam wątku ale nie mogłam znalezć . Moje tsh to było 3,71 czyli za wysokie .Dostałam letrox 50 asię troche martwiłam bo wynik był sprzed ok pół roku . A od nowego roku sporo się zmieniło .Stosowałam diete Dąbrowskiej ,czyściłam jelita itp .. Więc duzo się pewnie poprawiło. Więc zaczęłam przyjmować tylko 25 mg letroxu . Teraz wyszło mi 2,23 .ale od razu spadły mi ft 3 i ft 4 . .. Czy któraś z was stosowała płyn lugola ? lub inne domowe metody na zbicie tsh ? . Pytanie jeszcze jak jest z tymi hormonami ,czy biorąc teraz na zbicie gdy ciąża się uda to przez cała nadal się bierze ? I jakie dawki wy brałyście . Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - ja potrzebowałam prawie 10 lat żeby unormować tarczyce - przy hashi cały czas miałam góra i dół i za nic nie szło trafić w dawkę.
    Próbowałam diet (paleo, eliminacja glutenu, psiank. Itp)- wszystko na nic ..
    Płynu nie bo się boje - jednak to jod ...ale dużo o tym czytałam .. ja mam hashi to jeszcze niespecyficzne bo nigdy nie miałam przeciwciał (!!!) tylko z obrazu usg i z wyników.
    W ciąży trzeba badać tsh bo może szaleć .. i hormo się łyka.
    Aktualnie łykam cały czas 150 Euthyrox. Bez zmiany od ponad roku.
    I mam tsh 1.2 (nie wiem jak teraz po IVF mogło zwariować). Muszę zrobić badanie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ