Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną UCZKIN Warszawa - In Vitro
Odpowiedz

UCZKIN Warszawa - In Vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zania Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 października 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś robił in vitro w UCZKIN w Warszawie? Jeśli tak, czy polecacie? dostałam skierowanie od swojego ginekologa do UCZKIN, byłam na wizycie, gdzie skierowanie mnie i partnera na badania i na drugiej wizycie (po badaniach) otrzymałam informacje, że w naszym przypadku najlepsze będzie in vitro.

  • Doritos Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 stycznia, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! I jak sytuacja i Ciebie? Jakie masz doświadczenia? Opowiesz?

  • PalkaBimbalka Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 4 marca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w UCZKIN leczenie rok temu, najpierw działaliśmy z inseminacją, miałam po drodze dwie histeroskopie (obie też w uczkin), lekarki prowadzące są świetne (!) dobry kontakt z nimi jak i z embriologami. Jestem po pierwszym IVF, ogólnie myślę, że można polecić, skala realizowanych procedur jest mniejsza niż w typowej klinice co mam wrażenie przekłada się na jakość opieki - mam wrażenie, że wszyscy otaczają nas najwyższym poziomem wsparcia i empatii. Minusem może być fakt, że to szpital uniwersytecki - studenci na wizytach i zabiegach to norma (mi to ogólnie nie przeszkadza, bo jak niby mają się inaczej nauczyć) i to może być dla niektórych par dodatkowy stres?

    Doritos lubi tę wiadomość

  • Doritos Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 5 marca, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 04.03.2024 punkcje... Czekam na wyniki właśnie... Jakieś rady po punkcji?

  • PalkaBimbalka Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 12 kwietnia, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doritos wrote:
    Ja miałam 04.03.2024 punkcje... Czekam na wyniki właśnie... Jakieś rady po punkcji?

    I jak tam? Transfer świeży czy z mrozaka był? Ja jestem w trakcie drugiej stymulacji, po pierwszej mieliśmy tylko 1 zarodek, za to 5AA - niestety się nie przyjął. W przyszłym tygodniu czeka mnie druga punkcja 🫣 tym razem tzw długi protokół uskuteczniamy, ale już widać, że szału na punkcji nie będzie.

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 14 kwietnia, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PalkaBimbalka wrote:
    I jak tam? Transfer świeży czy z mrozaka był? Ja jestem w trakcie drugiej stymulacji, po pierwszej mieliśmy tylko 1 zarodek, za to 5AA - niestety się nie przyjął. W przyszłym tygodniu czeka mnie druga punkcja 🫣 tym razem tzw długi protokół uskuteczniamy, ale już widać, że szału na punkcji nie będzie.
    Warto zmienić klinikę lub lekarza. Czasami nowy świeży umysł zbajdsie sposób na Was...

  • PalkaBimbalka Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 16 lipca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Warto zmienić klinikę lub lekarza. Czasami nowy świeży umysł zbajdsie sposób na Was...

    Tym razem przy długim protokole było dużo lepiej, ostatecznie 5 zarodków, już nie tak pięknych jak 5AA ale dobrych i działamy z nimi. Mieliśmy też już drugi transfer właśnie z tej stymulacji zarodka 4BB, znowu niepowodzenie, Pani Dr nakazała biopsję i wyszło przewlekle zapalenie endometrium. Także nie mogę powiedzieć, że nie szukają, starają się bardzo, mają też nową Panią Doktor w szeregach więc wzmocniony zespół.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ