X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udalo sie z Hashimoto i PCOS + OBJAWY!
Odpowiedz

Udalo sie z Hashimoto i PCOS + OBJAWY!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane staraczki. Obiecalam sobie juz dawno temu, ze jak przyjdzie ten czas to podziele sie z wami moimi objawami ciazawymi. Tak - wczoraj i dzis rano zobaczylam tluste dwie kreski <3 Jeszcze nie moge w to uwierzyc - po ponad dwoch latach staran, walce z PCOS, niedoczynnoscia tarczycy i Hashimoto - UDALO SIE! (Euthyrox + przeszlam na diete bezglutenowa i zaczelam dostawac zatrzyki z witaminy B12 i udalo sie (6mcy po rozpoczeciu diety, 6 tygodni od pierwszego zastrzyku)
    ).

    OBJAWY (przy cyklach nieregularnych 28 - 36 dniowych):

    26ty DC - brazowe plamienie (jedna plama na bieliznie koloru kawy z mlekiem)
    Od 28go DC wyzsza temperatura + bole glowy. Lekkie rozdraznienie. (Maz sie mnie dotknal i zauwazyl, ze mam goraczke)
    31szy DC - Bol plecow, taki nie dajacy spokoju i nasilajacy sie przy chodzeniu.
    Wieczorny test pozytywny
    32gi DC - poranny test pozytywny.

    Wysylam duzo dzidziusiowych pylkow wam, trzymam kciuki, nie poddawajcie sie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 08:18

    Mirabelcia, AgnieszkaH, Tami88, olcia.de, Odeta, MoNa_2603, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    7u22s65golimztyz.png
  • Tami88 Przyjaciółka
    Postów: 99 22

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !!! :D

    Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • MoNa_2603 Koleżanka
    Postów: 42 23

    Wysłany: 8 lipca 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    MoNa
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua
    Wszystkie objawy które wymieniłaś ja zawsze mam przed okresem tyle, że u mnie na dokładkę jeszcze są bóle piersi i zawroty głowy.

    W tym miesiącu byłam już pewna, że się udało a tu nic... okres spóźnił się po prostu o tydzień i wraz przyszłą @..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2017, 23:07

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Myszaka76 Ekspertka
    Postów: 412 64

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na co są zastrzyki z witaminy B12? :)

    2x1nxuun6jmzurfc.png

    Hashi i PCO - Grudzień 2016
    Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
    Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


    Łykam euthyrox i metforminę!
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 24 lipca 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam podwyższone anty TPO i anty TG, FT4 jeszcze w normie 0.96, TSH również w normie bo 1,7270, czy to już świadczy o Hashimoto czy to się jakoś leczy,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ