X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane In Vitro przy Pierwszym Podejściu:)
Odpowiedz

Udane In Vitro przy Pierwszym Podejściu:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karolina9 Ekspertka
    Postów: 271 99

    Wysłany: 18 maja 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia ! Dawaj znać ! :) Mnie też to czeka niedługo więc chętnie poczytam pozytywnych opowieści :)

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 19 maja 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ICSI w 2018 roku, cykl zaczęłam w dniu 30urodzin. Z 22 komórek po 1 dniu zostało 6. Po 4 dniach dwie zabraliśmy ze sobą gdyż nie były najlepszej jakości, po 6 dobach z pozostałych 4 zostały nam 2❄️. I tak po niecałych 8 miesiące przyszły na świat bliźniaki ❤️❤️ Strachu przez całą ciąże było co niemiara. W lutym tego roku podjęliśmy decyzje, że pozostałe 2❄️ Oddajemy do adpocji ponieważ wróciliśmy na stałe do kraju a ICSI robiliśmy jak mieszkaliśmy za granicą.
    Dziewczyny i w kwietniu okazało się, że jestem w ciąży. Cykl miałam długi ale takie mi się zdarzały a po 7 latach bezowocnych starań nawet nie myśleliśmy o antykoncepcji.
    Trzymam kciuki za wszystkie transfery 🤞🏻

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 30 maja 2022, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka95 wrote:
    Kochane ja jutro zaczynam terapie hormonalna w formie zastrzyków. Po 6 latach starań wiem ze teraz jest ten czas i ten moment. Za miesiąc o tej porze powinnam być szczęśliwa oczekująca mama ❤️❤️
    Pozytywne myślenie 🥰❤️🤰🏼


    Mam za sobą 4 lata walki i jestem teraz w trakcie stymulacji do in vitro.
    O to szybo to u Ciebie się zadzieje, u mnie dr mówił że transfer w sierpniu:) Powodzenia :) Informuj co i jak u Ciebie się dzieje:)

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • ania_mama_Henia Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 9 listopada 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Przyszłe Mamy 😍
    Kochane moje, jak ja doskonale wiem co czujecie i co przeżywacie. 3,5 roku starań. Bardzo mało plemników nadających się do zapłodnienia (w dniu pobrania komórek, mąż musiał oddawać nasienie dwukrotnie, bo z pierwszej partii nie udało się wyselekcjonować 5 plemników).
    Transfer miałam odroczony o miesiąc po punkcji. W chwili pobrania komórek jajowych miałam 28 lat. Mieliśmy 5 zarodków po pierwszej dobie, po piątek dobie 2 zarodeczki. Transferowany był zarodek AA. Mamy pięknego synka - urodził się w styczniu 2023 roku.
    Ta piękna historia niech Was podniesie na duchu, że wszystko jest możliwe! Dodam, że miałam też niskie AMH..
    Przechodząc obok placu zabaw, gdzie rodzice huśtali swoje pociechy - pomyślałam sobie - ej! Ty też zasługujesz na szczęście! Ty też będziesz miała dziecko! To nie są hocki-klocki! I się udało!!! Macierzyńsstwo po IV jest piękne! Docenia się absolutnie każdą chwilę!!!
    Trzymam kciuki za każdą z Was, żebyście się nie poddawały i głowa do góry!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 10:37

    Mas lubi tę wiadomość

  • Enni Znajoma
    Postów: 30 65

    Wysłany: 19 listopada 2023, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy podchodziłam do in vitro i dwa razy udalo sie za pierwszym razem.
    Najpierw w 2018 roku- uzyskaliśmy tylko jeden zarodek, który teraz ma 4,5 roku i pyskuje:) i teraz w 2023- z zamrożonych wcześniej komórek jajowych- pierwsze podejście, bez żadnej stymulacji ani żadnych hormonow, cykl naturalny. Obecnie 35 tc.

    Polecam Klinikę Bocian Warszawa.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ